Достойно завершили цьогорічний спортивний сезон юні картингісти Менщини, вкотре завоювавши медалі. Цього разу на обласних змаганнях.

У перших числах жовтня команда картингістів – вихованців районної станції юних техніків, на чолі з директором СЮТ Володимиром Чорним, успішно виступила на турнірі «Осінній кубок Чернігівщини». У перший день змагань спортсмени показували навички швидкісного маневрування. Микола Гавриленко у класі «Популярний ЮМ» виборов бронзову медаль.

Наступний день турніру приніс менській команді ще нагороду: у кільцевих гонках Артем Жураковський також у класі «Популярний ЮМ» виборов друге місце.

По праву може пишатися власними спортивними досягненнями у сезоні 2011 року і наш знаменитий картингіст Олександр Кармазін, котрий давно завоював авторитет на численних всеукраїнських змаганнях. Зокрема, у нинішньому сезоні він виборов перемогу у класі «Популярний» у Всеукраїнських змаганнях серед учнівської молоді, котрі відбулися у Кам’янці-Подільському. На турнірі у столиці України Олександр виборов одну срібну і дві бронзові медалі. А зі змагань у Полтаві привіз ще одне чемпіонське звання і три «бронзи».

Коментарі закриті.