До редакції газети “Наше слово” завітали співзасновники від районної влади, представники обласної державної адміністрації, управління у справах преси та інформації, обласної організації Національної спілки журналістів, редактори районних газет, друзі і прихильники, передплатники видання аби привітати трудовий колектив з 80-річчям.

За повідомленням управління у справах преси та інформації ОДА, трудовий колектив редакції газети відзначено Подякою голови облдержадміністрації Володимира Хоменка.

Грамоти районної ради та райдержадміністрації вручено працівникам редакційного колективу.

Редактор – заслужений журналіст України, голова Асоціації регіональних ЗМІ Олександр Назаренко – отримав також Почесну грамоту від голови НСЖУ Ігоря Лубченка.

Під час урочистостей вшанували ветеранів найтиражнішого в області районного друкованого видання та друкарні, згадали сторінки історії “Колгоспної праці”, “Колгоспної правди”, “Нашого слова”…

Редактор газети від імені редакційного колективу щиро подякував співзасновникам, усім друзям і прихильникам районки за високу оцінку журналістської праці, щирі вітання, плідне і конструктивне співробітництво протягом багатьох років.

Коментарі закриті.