На території комплексу «Голубі озера», що у Ріпкинському районі, з 29 червня по 1 липня базувався традиційний Табір активної молоді “ТАМ”.

Представники Менщини брали участь в деяких локаціях, а в змаганнях з пляжного волейболу та перетягування канату навіть посіли перше місце, змагаючись з командою Ріпкинського району, повідомили в Менській райдержадміністрації.

“ТАМ” об’єднав активну молодь з 22 районів, міст області та об’єднаних територіальних громад, регіональне представництво Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Студентська республіка».

Молодь Менщини взяла участь у локації «Подорожуй безпечно. Працюй легально!», а також у військово-патріотичному навчанні з тактичної медицини та стрілецької підготовки, змаганнях «Веселі старти».

Усі учасники спортивних змагань отримали почесні грамоти, медалі, кубки. Учасники «ТАМ» активно попрацювали, провели час весело та з користю, знайшли нових друзів та отримали масу нових вражень.

За підсумками робочої наради було вирішено щорічно змінювати локацію проведення заходу. У 2018 році, можливо, «ТАМ» буде у нас, в Менському районі.

Мітки:

Коментарі закриті.