Олександр Лисич, учитель хімії Чорнотицької школи, став учасником Global Teacher Prize Ukraine – щорічної найональної премії для учителів-новаторів, які зробили видатний внесок у професію.

З майже 2000 надзвичайних вчителів лише 10 пройшли до фіналу. І серед них – наш земляк з Сосниччини Олександр Лисич!

Йому 65, педагогічний стаж – 43 роки. За цей час встиг дуже багато! Зокрема, разом з учителями-волонтерами розгорнув масштабний соціальний проект на території районів, які постраждали внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС, складовими якого стали: започаткована унікальна міжрайонна школа «Поліська орбіталь», щоб учити дітей хімії по-новому, «СУХО» (Сільський Університет Хімічної Освіти) – для дітей, яким недостатньо шкільної програми, та «МОКРО» (Міжнародне Об`єднання Креативного Розвитку Обдарованості з авторською технологією навчання), а також створення надзвичайної хімічної картинної галереї.

Разом з однодумцями реалізує проект «Наша школа+ Схід і Захід разом», щоб показати, що сила українців – в єдності!

Олександр Віталійович безкоштовно займається з дітьми з різних районів нашої області і переконаний, що талановиті діти є не лише у мегаполісах, а й у невеличких містечках та селах. Це доводять успіхи його учнів, які мають значні здобутки у республіканських та міжнародних олімпіадах та конкурсах з хімії.

Серед них – Євген Устименко, Юлія Пінченко, Оксана і Роман Падалиця, Олександр Макаренко – з Чорнотичів, Костя Гальос, Антон Пеклуха, Аліна Буцан – з Мени, Дмитро Карпенко з Корюківки, Катя Лащенко зі Сновська, Юлія Білич із Понорниці, Олександр Дудар з Новгород-Сіверського, Нікіта Чайка з Прилук та багато інших…

Ім`я переможця Global Teacher Prize Ukraine стане відомим 7 жовтня на офіційній церемонії нагородження – його обиратиме експертне журі премії  (пряма трансляція відбуватиметься на сайті ТСН з 18.00 до 20.00). Головний приз – 250 тис. грн, поїзка у Дубай на на Global Education and Skills Forum 2019 та 1 рік безкоштовного навчання від організатора премії ГС “Освіторія”.

А ось переможця глядацьких симпатій, який отримає поїздку «Освітній десант», обираємо ми з вами! Нехай ним стане наш земляк! Для цього варто лише віддати свій голос на офіційній сторінці Global Teacher Prize Ukraine: народне голосування за найкращого вчителя.

Коментарі закриті.