Мена приймала борців

Минулої суботи у Мені відбувся відкритий чемпіонат дитячо-юнацької спортивної школи «Колос» з вільної боротьби серед юнаків.

За інформацією директора спортшколи Дмитра Коноваленка, у змаганнях взяло участь 10 команд – загалом 80 учасників з Чернігова, Ніжина, Сосниці, Щорса та Мени.

У командному заліку першість вибороли менські борці. На другому місці – спортсмени чернігівського товариства «Україна», третіми були «колосівці» зі Щорса.

В особистому заліку чемпіонами та призерами змагань стали Дмитро Дорошенко, Владислав Ганущенко, Антон Ілляшик, Ярослав Зелений, Павло Дзиндра, Олексій Симон, Іван Нетреба, Олександр Романець, Ігор Мекенченко з Мени та Олексій Васюта, Владислав Гайовий і Ярослав Аксьоненко з Жовтневого. Спортсмени нагороджені медалями та грамотами.

Змагання відбулися за активної організаційної підтримки колишніх вихованців відділення вільної боротьби ДЮСШ «Колос», а нині успішних підприємців Володимира Литвиненка та Юрія Івченка.

Літали бумеранги і планери

Участь у змаганнях з авіамодельного спорту в Мені взяли близько 30 вихованців гуртків авіамодельного спорту. Нині такі гуртки діють у Мені, Макошине, Куковичах та Киселівці.

За якість виготовлення і оригінальність оформлення планерів і бумерангів перемогу здобув менянин Дмитро Скиба, повідомив керівник гуртка авіамодельного спорту станції юних техніків Олександр Забуга. У запуску бумерангу на точність приземлення кращим став макошинець Владислав Петрусенко. Найтривалішим політ планера був у макошинця Тимофія Забуги.

Усі призери отримали подарунки та грамоти. Спонсорами змагань виступили Анатолій Скиба та Олександр Забуга.

Мітки:

Коментарі закриті.