В Москві могилу Сталіна завалили квітами. Що тут сказати, дикуни, їм вождь потрібен, до демократії, можливо, вони ніколи і не доростуть.

На жаль, і ми ще великою мірою толерантні до вождизму. Суть вождистського управління полягає у винищенні всіх проявів владних повноважень навколо обраної персони і концентрації всієї повноти влади в одних руках.

Хто в нас діє таким чином? Правильно, толерантна до вождизму (і хабарництва) Радикальна партія. Вся діяльність Радикальної партії у Менському районі спрямована не на об’єднання політичних сил навколо слугування інтересам суспільства, а на знищення чи підкорення їх волі та інтересам Примакова. Звісно ж, в таких умовах район і ОТГ багато втрачають з наявних можливостей. Недавно знімав те, як були створені проблеми керівництвом ОТГ в бібліотечній системі. Тепер же новий скандал, пов’язаний з відмовою виділити землю ветеранам АТО.

Давайте переглянемо скорочену версію 24 сесії ради ОТГ і порівняємо дії групи депутатів, котру можна узагальнено назвати “Нашим краєм” та радикалів. Коли керівництво ОТГ виявило бажання затвердити Примакову оновлену оплату праці, то в мене виникло питання – за що, за хабарництво? Чи за популізм з демагогією замість корисної суспільству діяльності? “Наш край” же проголосував за оплату праці Примакова з усіма преміями і надбавками. Чому? Думаю, заради того, щоб не заважати Примакову хоч якось виконувати обов’язки голови ОТГ. Тобто, “Наш край” продемонстрував, з моєї точки зору, аж надмірне прагнення до співпраці з радикалами в інтересах громади.

Коли ж постало питання про необхідність виділення землі ветеранам АТО, радикали його заблокували. Чому? Бо воно було внесене представниками “Нашого краю”. Всілякі посилання на щось там з розглядами чи не розглядами на земельній комісії є надуманими. Коли на Україну напали російські агресори, воїни не чекали ніяких рішень земельної комісії на чолі з Абдрахімовою, а йшли захищати, в тому числі і її разом з Примаковим та Стальніченком. А коли захисникам, до речі, згідно із загальноукраїнським законодавством, виникла необхідність виділити землю, то радикали влаштували бюрократичне знущання. Бач як, зарплату і премії платити коштом громади засудженому за корупцію Примакову можна, а без комісії, котру не може зібрати Абдрахімова, виділити землю ветеранам АТО – ні!

Перегляньте і порівняйте:

Багато чого мені доводилося говорити такого, що потім підтверджувалося. Зокрема, про те, що пишання перемогою одного фашизму над іншим до добра не призведе. Тепер я вкотре стверджую: культивування в Менській ОТГ вождизму замість розвитку демократії , в тому числі й самоврядування, руйнує ОТГ замість забезпечення розвитку. В своєму прагненні бути владою над народом, замість того, щоб слугувати народу, Примаков, Стальніченко та всі інші, котрі голосували проти виділення землі ветеранам АТО, наносять дуже багато шкоди суспільству.

Повна версія сесії тут.

 

Коментарі закриті.