Громадське обговорення без громадськості не є громадським обговоренням – це наруга як над громадою, так і над самою суттю самоврядування.

 

 

 

Декілька міркувань з цього приводу.

Сесія міськради неможлива без наявності необхідної кількості депутатів. Якщо її провести за наявності лише декількох депутатів, вона буде визнана незаконною. Чисельність громади неймовірно більша від кількості депутатів. Звідси питання: якщо такої кількості недостатньо для проведення сесії, то чому її достатньо для проведення громадського обговорення?

Подвійні стандарти. Коли така поважна і неймовірно завантажена установа як Чернігівський апеляційний суд стикається з черговим захворюванням Примакова чи його адвоката, то раз за разом відкладає засідання. Відкладає вже більш ніж півтора року! Коли Стальниченко бачить відсутність громадськості на громадському обговоренні, то він вважає за можливе його проводити!

Ну і як тут не згадати за “два молодця з ларця” котрі: “Ви самі і цукерки їсти будете? Ага!” Так і Стальниченко з Примаковим, котрим потрібен бюджет та можливість встановлювати порядки на теренах Менської ОТГ, а сама громада абсолютно непотрібна.

Ось так вимальовується один з критеріїв, згідно з яким жодним чином не можна голосувати за кандидата. Якщо є підозра, що кандидат після обрання буде діяти відірвано від самої громади, як це зараз роблять Примаков з Стальниченком, то за такого кандидата жодним чином голосувати не можна – він не поважає громаду і діє не в її інтересах.

Прошу до перегляду відзнятого на цю тему відеоматеріалу:

 

Коментарі закриті.