Коріандр посівний. Фото з “Вікіпедії”.

За інформацією управління агропромислового розвитку РДА, картоплі у сільськогосподарських господарствах різних форм власності та фермерських господарствах загалом посаджено на 1100 гектарах (заплановано 1400). Найбільші площі мають ТОВ «Агроресурс-2006» – 300 гектарів, ТОВ «ІАС Лтд» – 120 гектарів, ФГ «Бутенко» – 110 гектарів.

Ярими культурами загалом засіяно 12 тисяч 700 гектарів. Під зерновими цьогоріч перебуває 9,5 тисячі гектарів.

Набуває популярності у сільгоспвиробників соя. Сіють її у сільгоспкооперативах «Куковицький» та «Авангард», ТОВ «Агроресурс-2006», а найбільше посіяли у ФГ «Бутенко» – 220 гектарів. Минулого року сою, за словами начальника відділу організації виробництва, маркетингу сільгосппродукції управління АПР райдержадміністрації Володимира Таргонського, вирощували тільки у Куковичах.

Сіють й інші, не зовсім звичні для нашої місцевості культури. Приміром, рижій – його посіяло ТОВ «Агро-ПРОФІТ» (формування, яке обробляє землі на території колишнього колгоспу «1 Травня» у Мені). Соняшник вирощують ТОВ «Агроресурс-2006» та ПП «Бірківське». Розширюються площі під гірчицею. Досить екзотичним для наших широт коріандром цьогоріч вирішив займатися фермер Олексій Бутенко. Коріандру у нього – аж 40 гектарів.

За інформацією “Вікіпедії”, дозрілі плоди коріандру використовують в медицині як антисептичний та протизапальний засіб. Настоянка коріандру прекрасно вгамовує спрагу, має заспокійливу дію на організм. Плоди коріандру збуджують апетит, сприяють перетравленню їжї, мають відхаркувальну дію. Здавна коріандр відомий як харчова рослина. Молода зелень — найпоширеніша приправа до їжї жителів Закавказзя. Її вживають в сирому вигляді, з бутербродами, добавляють в салати, різноманітні супи, страви із м’яса, гарніри, деколи в поєднанні з другими приправами — базиліком, орігано, цибулею та часником. Насіння коріандру використовують як прянощі в сушеному вигляді. Їх додають до тушкованих страв з м’яса та дичини, у маринади, напої, використовують при солінні томатів та огірків, квашенні капусти тощо. Ефірну олію використовують в парфюмерії, а жир — у текстильній та поліграфічній промисловості.

Коментарі закриті.