9 липня після грози, приблизно опів на десяту вечора кілька городнянців стали свідками загадкового явища. У небі над Городнею Чернігівської області один за одним пролетіли кілька об’єктів по одній і тій самій траєкторії повідомлє “Північний вектор” із посиланням на газету «Новини Городнянщини».

Як розповів один із очевидців Ігор Торопигін, кулю, яка світилася і рухалася по небу з південного сходу на північний захід, він побачив з балкону своєї квартири, будинку №72 по вул. Перемоги, з висоти четвертого поверху. Слідом за першою кулею з-за дерев з’явилася друга, яка майже точно повторювала маршрут попередниці. Вражений побаченим, Ігор повернувся у квартиру щоб покликати дружину Олену і доньку Наталію подивитись на незвичне явище і заодно прихопити фотокамеру. Коли вони втрьох повернулися на балкон, то побачили, що перша куля зависла на колишнім аеродромом, друга поступово зникає, а по їх траєкторії рухається третя. Згодом з’явилася ще й четверта куля.

Цікаво, що над аеродромом об’єкти повертали на північний схід і починали віддалятися. При цьому вони переставали випромінювати світло і виглядали вже не як кулі, а як темні ромбічні предмети. Частину цього видовища Ігорю вдалося зняти на відео за допомогою фотокамери. Загальна довжина ролика склала близько 3,5 хвилин, що з врахуванням часу на приготування дозволяє припустити, що явище тривало близько 5-ти хвилин. На жаль, відстань до явища і погане освітлення при зйомці не дало технічної змоги виділити наочний кадр для публікації у газеті, проте при перегляді рухомого відеоряду явище сприймається цілком достовірно.

Ще один очевидець події Сергій Дяченко, льотчик у відставці, описав це явище так:

– Спочатку я подумав, що хтось запускає сигнальні ракети. Червоно-жовті сяючі цятки піднімались над горизонтом, але якось повільно і… не падали донизу, на відміну від ракет. Відстань до них була приблизно кілометрів десять і по швидкості підйому вони нагадували злітаючий вертоліт. Однак це точно були не літаки і не вертольоти. Три сяючі плями пролетіли в одному напрямі і зникли у хмарах, а четверта полетіла трохи вбік.

Він також спостерігав явище приблизно п’ять хвилин, але перетворення сяючих плям на темні ромбічні об’єкти не бачив. Разом з ним сяючі об’єкти спостерігала його дружина Валентина.

Бачила сяючі цятки у небі і Катерина Семеріч, хоч і в іншій частині міста – над Свято-Миколаївською церквою.

Політ невідомих об’єктів не супроводжувався звуком і не був схожим на будь-який відомий літальний апарат. З великим сумнівом можна констатувати подібність об’єктів до кульових блискавок, але тільки на стадії світіння. І то тільки тому, що з’являлися вони з-за грозового фронту. Про те, що кульові блискавки можуть спостерігатися без світіння, чи змінити форму на ромбічну, достовірних даних немає навіть у науки.

Що ж пролетіло у небі над Городнею? Питання лишається відкритим. Достовірно відомо, що ці «щось» рухалися по небу, тобто летіли, не були ідентифіковані спостерігачами як щось відоме чи пізнаване, і, очевидно це таки об’єкти спостереження. Тож маємо невпізнанні літаючі об’єкти – НЛО. До речі, по місту ходить багато чуток про появу НЛО у нашому небі, та більшість свідків чогось бояться та відмовчуються.

У минулому вже були зафіксовані появи ”літаючих тарілок” біля Городні.

Коментарі закриті.