На Чернігівщині знайшли новий виріс грипуНаприкінця минулого року було виділено фрагменти РНК вірусу грипу В у матеріалі від 11-місячної хворої дитини з Талалаївки.

За інформацією Держсанепідслужби України в Чернігівській області, маля знаходилося на лікуванні в обласній дитячій лікарні з діагнозом: гостре респіраторне захворювання.

Матеріал було відібрано та доставлено в обласну вірусологічну лабораторію, далі – до Українського центру грипу та гострих респіраторних захворювань при Центральній СЕС. Відбулася ідентифікація у Референс-центрі грипу ВООЗ у Лондоні. Ізольований штам внесений до міжнародного реєстру вірусів грипу як вірус грипу типу В/Ukraine/ 5621/2012.

Держсанепідслужба України у Чернігівській області є опорною базою Українського центру грипу та гострих респіраторних інфекцій, забезпечує моніторинг захворюваності населення на грип та гострі респіраторні інфекції, прогнозування епідемічного процесу грипу для цілеспрямованого здійснення профілактичних і протиепідемічних заходів.

Коментарі закриті.