мошейникОбвинувальний вирок суду поставив крапку у піврічній «кар’єрі»інтернет-шахрая. Зловмисник встиг обдурити десятьох осіб з різних областей України, які через нього втратили більше 20 тисяч гривень.

Люди вважали, що платять за мобільні телефони і комп’ютерну техніку, яку молодик пропонував купити через різні інтернет-ресурси. Умовою продажу була попередня оплата на банківську картку продавця. Насправді виконувати зобов’язання чоловік не збирався, а гроші привласнював.

Кілька ошуканих покупців звернулися із заявами про шахрайство до міліції. Під час розслідування в рамках кримінального провадження було встановлено й інших потерпілих. Особою, яка привласнювала їх кошти, виявився раніше не судимий 28-річний чернігівець.

Правоохоронці зібрали докази вини саме цієї особи в скоєнні злочину,передбаченого частиною 3 статті 190 Кримінального кодексу України(шахрайство, вчинене у великих розмірах, або шляхом незаконних операційз використанням електронно-обчислювальної техніки). Під тиском доказів свою вину шахрай визнав повністю.

Суд врахував щире каяття і активне сприяння в розкритті злочину підсудним і призначив покарання з випробувальним терміном. А саме – 4 роки 6 місяців позбавлення волі з випробуванням на 3 роки.

 

СЗГ УМВС України в Чернігівській області

Коментарі закриті.