Понад 7,8 мільйона гривень становить вартість цигарок, які мешканець Одеської області незаконно перемістив поза місцем розташування митного органу на територію Луганської області.

Перевірка, під час якої виявили порушення, здійснювалася на митному посту «Нові Яриловичі» за допомогою електронних баз даних. Встановили, що даний перевізник двічі протягом минулого року здійснював поставки в Україну цигарок російського виробництва, уникаючи митного контролю та оформлення.

В обох випадках вантаж перевозився з Калінінграда до м. Красний Луч Луганської області. При виїзді з російської території митне оформлення здійснювалося, а при в’їзді в Україну громадянин уникав контролю. Митний кордон на українській території він перетинав у районі пункту пропуску «Ізварине», який не функціонує з січня минулого року.

Відносно порушника складено адмінпротокол за ч. 1 ст. 482 Митного кодексу України. Санкції даної статті передбачають штраф у розмірі 100 відсотків вартості товарів, що переміщувалися з порушенням, їх конфіскацію, а також конфіскацію транспортних засобів, що використовувалися для їх переміщення.

Коментарі закриті.