Михайло Голиця привіз кілька бідонів фарби, щоб оновити купол, покрівлю та фасад церкви у селі Чапаєвка.

Футбольний клуб «Єдність» Плиски у розіграші кубку чемпіонату Чернігівської області з футболу зустрічався у Корюківці з місцевою командою «Авангард». Президент ФК «Єдність» Михайло Голиця по дорозі на матч з рідних Плисок заїхав до села Чапаєвка Менського району, де народилась його дружина. На прохання мешканців села він привіз кілька бідонів фарби, щоб оновити покрівлю церкви, пофарбувати фасад, куполи, паркан.

– Моя дружина звідси. Вона тут у бабусі провела своє дитинство, ходила в початкові класи, а пізніше щодня на велосипеді їздила по дев’ять кілометрів до Синявки, де з золотою медаллю закінчила школу. Тому це село мені як рідне. Тут живуть родичі дружини, – розповідає Михайло Голиця, який п’ять років тому збудував єдину в селі церкву.

– Ну, раз, я храм звів, то не можу тепер його залишити, – жартує він.

Біля церкви Голиця зустрівся з жителями Чапаєвки і обговорив з ними проблеми села. Найбільше селяни скаржились на розвалену дорогу, яку Михайло Миколайович пообіцяв допомогти відремонтувати.

– Ми вам вдячні за церкву, – кажуть бабусі, – але ще більше будемо вдячні, як допоможете дорогу у селі зробити.

Також на зустріч прийшли голова районної держадміністрації Анатолій Соломко та сільський голова Людмила Ковбаса. Анатолій Соломко розповів, що у Мені одна з найбільших проблем – водопровід по вулицях Артема, Жовтневій та Красіна, на ремонт якого потрібно 3 мільйони 815 тисяч гривень. Михайло Голиця пообіцяв цю проблему вирішити.

Крім того Голиця привіз ще 213 кілограмів фарби різних кольорів – саме стільки попросили голови більшості сіл Менського району, щоб до 9 травня привести в порядок пам’ятники загиблим у війні солдатам, обеліски, братські могили воїнам-визволителям.

– Це наш священний обов’язок – облагородити місця пам’яті тих, хто загинув у Другій світовій війні. Бо як ми будемо думати про тих, хто пішов, так будуть думати і про нас, – додав Михайло Голиця.

Разом з мешканцями він оглянув пам’ятник у Чапаєвці, який також потребує ремонту.

– Потрібно, щоб спочатку спеціалісти оцінили, що тут можна зробити, а далі вирішимо, як його відновити. Думаю, районна адміністрація має взяти це під свій контроль, – зазначив він.

Коментарі закриті.