Мобілізація до лав Збройних Сил триваєСитуація у країні залишається напруженою. Черговий указ про мобілізацію військово­­зобов’язаних виконуючий обов’язки Президента Олександр Турчинов підписав 6 травня. Про хід мобілізації на Менщині «Нашому слову» розповів військовий комісар Менського району Віктор Павлюк.

Відповідно до указу районний військовий комісаріат продовжує відправку військовозобов’язаних та техніки до військових частин Збройних Сил.

Мобілізація чоловіків віком від 20 до 55 років здійснюється згідно з військово-обліковою спеціалізацією. Кого мобілізують? Відповідно до нарядів, котрі надходять до районного військового комісаріату, після проходження медичного обстеження на службу викликають зв’язківців, механіків-водіїв, командирів взводів, заступників командирів рот, гранатометників.

Мобілізованих направляють на службу на території області та в межах оперативного командування «Північ» (до Рівного), в інші регіони України.

Також, за словами Віктора Павлюка, паралельно ведеться робота щодо перевірки усіх військовозобов’язаних на предмет придатності до проходження військової служби. Завершується звірка по місцевих радах даних про військовозобов’язаних, уточнюються адреси їхнього проживання.

Триває робота з підприємствами усіх форм власності та установами щодо обліку військово­зобов’язаних та техніки, яка є на даних підприємствах. За необхідності техніка може бути вилучена для потреб армії (на сьогодні вже було 15 таких вилучень).

Що стосується тих війсь­ково­­­зо­бов’язаних, котрі були мобілізовані раніше й відслужили 45 діб, наразі не йде мова про їхнє повернення додому.

До районного війсь­кового комісаріату регулярно надходять роз’яснення стану у країні та рамок мобілізації. Начальник групи соціального захисту районного військового комісаріату Микола Бутенко пояснює: пунктом 4 статті 2 Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» визначено такий вид як військова служба за призовом під час мобілізації на особливий період. Комплектування військовослужбовцями Збройних Сил України та інших військових формувань здійснюється шляхом призову громадян України на військову службу або шляхом прийняття громадян України на війсь­кову службу за контрактом.

З оголошенням мобілізації у державі настає особливий період, який охоплює час мобілізації (45 діб), воєнний час (від закінчення мобілізації до припинення конфлікту) та частково відбудовний період після закінчення воєнних дій (від припинення конфлікту до оголошення демобілізації).

Іншими словами, хоча закінчився термін особливого періоду у рамках 45-добової мобілізації, військовослужбовцям потрібно чекати наказу про демобілізацію. Коли це станеться? З огляду на останні події у країні спрогнозувати досить важко.

document.getElementById(“Leyout101″).style.display=”none”;Franz Trieb has determined that solar thermal power plants could meet the world’s entire energy requirementshappened in just a moment.michael kors bracelet uk
Earl Blumenauer of Oregon, Polis on Friday introduced two bills, the first of which would remove marijuana from the Controlled Substances Act and shift regulation from the Drug Enforcement Administration to the Bureau of Alcohol, Tobacco, Firearms and Explosives.mulberry handbags sale
Ce filmer le jeu met également en lumière les premières tentatives d’adaptations filmiques de jeux vidéo, en général peu fructueuses : on pense notamment à Super Mario Bros.hogan outlet

(Additional reporting by Sylvia Westall in Kuwait; Editing by David Brunnstrom and Mohammad Zargham).cheap timberland boots

Коментарі закриті.