З великим смутком познайомився з інформацією про міжнародні контакти Менської міської ради під керівництвом Примакова. Це просто розбазарювання коштів громади.

 

 

Познайомитися зі згаданою інформацією ви можете тут.

В основі – розважальні заходи і прагнення отримати подачки від Євросоюзу. Врятує це українців і, зокрема, Менську ОТГ? Ні, погубить. Бо це не розвиток а проїдання. І особливо апаратом міськради коштів громади на всілякі міжнародні відрядження, фуршети та тому подібне. Просто цікаво, скільки коштів спробує закласти в бюджет наступного року апарат міськради? І скільки вже потратили?

Щодо потрачених коштів, то в нас за них мав би бути такий рівень розвитку, при якому не члени нашої громади виїздили б до Польщі на роботу, а навпаки – поляки приїздили б заробляти до Менської ОТГ! Але в Примакова, Стальниченка, Скорохода та подібних, схоже, інші плани на використання бюджетних коштів громади.

Ох, як же міськрада не любить допускати Трегубенка до спілкування з іноземцями! В зоопарку раніше заблокували можливість записати інтерв’ю з поляками. Під час останнього приїзду до Мени представника Польщі міськраді це зробити не вдалося. Хоча, під час запису інтерв’ю Наталія Гончар і смикала мене ззаду, мовляв, те, про що я питаю, не є метою зустрічі! Це ж треба, не спитав у працівників міськради переліку того, що мені питати під час інтерв’ю, а що ні! Схоже, вони себе мають вже не тільки владою над народом, а й над журналістами!

Прошу до перегляду записаного мною інтерв’ю. Також прошу порівняти ті теми, котрі я піднімаю в обговоренні з тими, котрі розвиває Менська міськрада. І визначитися, розвиток якого напрямку веде до стратегічного покращення стану справ в Менській ОТГ, а якого до розбазарювання коштів і занепаду.

 

Коментарі закриті.