Містами області стартує тур, в рамках якого проходитимуть телевізійні зйомки проекту «Dance Майдан – битва міст Чернігівщини». Районні центри та міста обласного значення змагатимуться за титул найтанцюючого міста області.

Про це «Нашому слову» повідомив керівник проекту Дмитро Селянський.

Проект виходитиме на каналі обласного телебачення у грудні. «Dance Майдан» відбуватиметься у районних Будинках культури, спорткомплексах чи кінотеатрах по п’ятницях та суботах. Включатиме в себе виступи кращих DJ міста Києва та Чернігова, шоу-балетів та співаків в умовах потужного звуку та професійного світла. Основна частина програми – зйомки флешмобу «Найтанцююче місто Чернігівщини».

За інформацією організаторів, флешмоб готує сторона-учасник за підтримки головного хореографа «Dance Майдану». Для цього спільно з оргкомітетом проекту та місцевим управлінням культури обирається лідер (хореограф), який і буде займатися постановкою флешмобу, відбором основних учасників (до 30 чол.) та представлятиме місто в студії обласного телебачення.

Дмитро Селянський позиціонує «DANCE Майдан» як проект, що несе в суспільство молодіжну культуру, європейські цінності та заклик до здорового способу життя та мислення. Головний приз переможцю проекту – 15 тисяч гривень, котрі підуть на розвиток культурного сектору міста.

Голосування проходитиме в інтернеті та через смс-повідомлення.

Фінал проекту має відбутися напередодні Нового року в місті-переможці «DANCE Майдану – битви міст Чернігівщини». На це дійство будуть запрошені провідні мас-медіа України та переможці телепроекту «Танцюють всі!»

Організатори закликають: не будь байдужим! Доклади максимум зусиль, об’єднайся с друзями і доведи, що саме твоє місто гідне здобути перемогу. Приходь та підтримай своє місто, не втрачай шанс відчути себе зіркою!

Проект проходить за сприяння головного управління культури, туризму і охорони культурної спадщини, за підтримки управління у справах сім ї та молоді та управління у справах преси та інформації обласної державної адміністрації.

Коментарі закриті.