МР18 березня 2014 року відбулося позачергове засідання Менської міської ради. На 15 годину 20 березня в РБК заплановано звіт міського голови.

Авторська думка в кінці матеріалу.

Авторська думка. “Я ж не винен в тому, що ми живемо в такій державі” – такі слова промовив Федір Фесюн (ч.2 11-27). А я, Сергій Трегубенко, винен. І вважаю, що ми всі винні. Інші народи своїми щоденними зусиллями забезпечують належний порядок в своїх містах і своїй країні. Інші, але не такі пострадянські як Росія і Україна. Ми, у повній відповідності з комуністичною практикою, шукаємо собі пана і дозволяємо царювати. Пана Путіна, пана Януковича, пана Фесюна. А потім, замість щасливого життя маємо те, що маємо – війну, Межигір’я, занедбану Мену.

Головна причина наших сьогоднішніх бід полягає в невмінні нас постійно дбати за гідний порядок в своїй країні, в своєму місті. Ми терпимо до останнього, а потім бунтуємо на Майдані, на Грушевського. Так, сьогодні районна рада під керівництвом Володимира Невжинського є зразковою в порівнянні з Менською міськрадою. Але хто гарантує те, що після Невжинського на цю посаду не оберуть такого голову як Федір Іванович, або ще гіршого?

Я відповідальний за те все, що відбувається в суспільних справах. Я намагаюся зробити все можливе для того, щоб наше населення стало громадянами, здатними збудувати щасливе життя. І я звинувачую районну державну адміністрацію, районну раду і всіх посадовців більш високого рівня в тому, що всі вони практично нічого не роблять для того, щоб перетворити скалічене комуністичним експериментом населення в успішну націю. Більше того, такі як РДА цілеспрямовано виховували протилежні якості, відправляючи за срібники менян на антимайдан.

Щодо ж складу Менської міськради, то, за винятком декількох депутатів, вона для менян втрачена – Федір Іванович згуртував міськраду для діяльності, котра жодним чином не слугує інтересам людей. Як ми бачимо на відеозаписі, депутати міськради, замість опікуватися проблемами виборців, намагаються самих себе переконати в тому, що вони не такі вже й погані.

Що ж, почекаємо 20 березня. Судячи з усього, меняни проігнорують звіт міського голови. І це буде головним показником діяльності всіх посадовців всіх рівнів, діяльності, спрямованої на подальшу руйнацію нашої держави і міської громади. На жаль, від цієї руйнівної діяльності, як і від будь-якої іншої неосвіченості, неможливо захиститися ні з допомогою рабського терпіння, ні з допомогою звитяжної військової боротьби. Нам всім потрібно вчитися ставати ефективними господарями своєї землі, а не шукати панів для панування над нами – це єдиний спосіб вижити. Наскільки ми готові до цього, покаже 20 число.

Коментарі закриті.