Традиційно, у першу неділю жовтня в Україні відзначається День працівників освіти. З нагоди свята у районному Будинку культури відбулися урочистості.

 

Свято разом з усіма освітянами Менщини зустріли голова районної державної адміністрації Валерій Щукін, голова районної ради Олександр Мисник, начальник відділу освіти райдержадміністрації Віктор Ємець, голова профспілкового комітету освітян району Віктор Кулагін та багато інших гостей та запрошених.

Кожен з них не шкодував побажань для вчителів за їх самовідданість та невтомну працю,

Зокрема, голова районної державної адміністрації Валерій Щукін подякував педагогам та ветеранам освітянської ниви за їхню старанну, творчу працю, відданість обраній справі, любов до дітей. Побажав освітянам міцного здоров’я, благополуччя та успіхів у професійній діяльності.

Напевне, жодна відзнака не зможе повністю винагородити викладачів за їх клопітку, наполегливу, часто нервову роботу, за безсонні ночі над учнівськими зошитами, за прагнення посіяти добро у дитячих серцях. Тим не менше визнання заслуг та досягнутих успіхів – це завжди приємно.

 

Під гучні оплески отримали відзнаки Міністерства освіти і науки України, управління освіти і науки облдержадміністрації, райдержадміністрації, районної ради, відділу освіти райдержадміністрації близько 50 педагогів. Нагороду «Відмінник освіти» отримав директор Менської районної станції юних техніків Володимир Чорний.

 

 

 

Читайте також: Володимир Чорний – педагогічна еліта області

 

Довідково:

Знаком «Відмінник освіти України» нагороджуються вихователі, вчителі, викладачі, практичні психологи, педагоги-організатори, соціальні педагоги, майстри виробничого навчання, спеціалісти, методисти, педагогічні працівники позашкільних закладів, наукові, науково-педагогічні, інженерно-технічні працівники, навчально-допоміжний персонал, працівники наукових установ освіти, закладів підвищення кваліфікації і перепідготовки кадрів, державні службовці, керівники навчальних закладів, наукових установ, організацій, спеціалісти із інших держав, які працюють у галузі не менше десяти років і досягли визначних успіхів:

  • у вихованні, навчанні; професійній, науковій підготовці учнівської та студентської молоді в умовах відродження і розвитку національної освіти України;
  • в організації та вдосконаленні навчальної, виховної, науково-методичної та науково-дослідної роботи;
  • у координації дій педагогічних, виробничих колективів, сім’ї, громадськості з питань виховання і навчання дітей;
  • у впровадженні у практику досягнень науки і передового педагогічного досвіду;
  • у керівництві закладами та установами освіти, наданні допомоги у їх розвитку, впровадженні нових управлінських новацій;
  • у підготовці та підвищенні кваліфікації науково-педагогічних кадрів, спеціалістів народного господарства України;
  • у науковому і методичному забезпеченні закладів освіти, створенні високоякісних підручників і навчальних посібників;
  • у роботі з конструювання та виготовлення навчально-наочного приладдя;
  • у планово-фінансовій, адміністративно-господарській і іншій роботі.

Подання про нагородження знаком «Відмінник освіти України» вносяться міністру освіти і науки України колективами навчальних закладів, наукових установ і організацій, Міністерством освіти Автономної Республіки Крим та управліннями освіти і науки обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій.

Святкового настрою глядачам додали виступи творчих колективів нашого міста.

Коментарі закриті.