521445 521445Олександр (третій зліва) став першим завдяки спокійності, точності та розважливості. Важливу роль у його перемозі зіграв його батько – Віктор Кармазін (третій справа), який зміг підготувати сину хорошу машину. Фото Володимира Чорного.

Менянин Олександр Кармазін став чемпіоном України у шосейно-кільцевих перегонах з картингу в класі національних картів. Його батько – технічний тренер, нагороджений кубком за підготовку спортивної техніки чемпіона.

Старт. Відео Володимира Чорного.

За словами тренера переможця директора районної станції юних техніків Володимира Чорного, гонщик повинен бути спокійним, точним та розважливим, щоб їхати строго по траєкторії.

– Хлопці розганяють свої картинги до 140 кілометрів на годину, – пояснює Володимир Іванович. – На такій швидкості потрібно бути дуже спокійним, якщо смикнешся – порушиш траєкторію, втратиш дорогоцінні секунди, а то і вилетиш з траси. Результат гонок дуже залежить і від якості карту. На підготовку хорошої машини, зрозуміло, потрібні хороші гроші.

Фінал чемпіонату відбувся на минулих вихідних у Києві, а почалися змагання ще у квітні.

До речі, у липні Олександр виборов перше місце на змаганнях з картингу на Кубок України серед учнівської молоді. Гонки проходили в Криму.

Коментарі закриті.