Понад однією тисячею вакансій оперував цього року Менський районний центр зайнятості та співпрацював із понад 180 великими та малими роботодавцями.

 

Станом на 11 грудня у базі центру зайнятості налічується 11 вільних вакансій. Щотижня центр зайнятості працевлаштовує більше 10 осіб. Тому, якщо ви шукаєте роботу і ще вагаєтесь – ми запрошуємо Вас до центру зайнятості.

 

Протягом січня – листопада 2017 року ринок праці Менського району показував позитивну динаміку. Так, у порівнянні із аналогічним періодом 2016 року кількість вакансій збільшилась на 12,7 %.

 

Найбільший попит в районі на робітничі спеціальності, такі як електрогазозварник, електрик, слюсар, кухар, продавець продовольчих товарів, водій автотранспортних засобів, тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва, машиніст (кочегар) котельної, пресувальник сиру, сировар з дозрівання сирів та інші.

 

 

Роботу для фахівців, які працюють «руками» знайти найпростіше і заробітна плата для таких вакансій пропорційно збільшується від рівня кваліфікації спеціаліста.

 

Середній розмір заробітної плати у вакансіях становив 3272,00 грн (на відповідну дату 2016 року – 1698,00 грн). При цьому, середня заробітна плата по Чернігівській області становить майже 6 тис грн (5912, 00 грн).

 

 

За видами економічної діяльності, більшість вакансій налічується на підприємствах сільського господарства (30%), переробної промисловості (19%), державного управління (16%), торгівлі та ремонту автотранспорту (12%), охорони здоров’я та надання соціальної допомоги (11%). За професійними групами, найбільший попит роботодавців спостерігається на робітників з обслуговування, експлуатації устаткування та машин (33%), робітників найпростіших професій (22%), працівників сфери торгівлі та послуг (15%), фахівців (8%), а також кваліфікованих робітників з інструментом (6%).

 

 

 

Якщо професія, яку наразі має безробітний, не є затребуваною на ринку праці, або ж шукач роботи потребує у вдосконаленні своїх навичок та здібностей – служба зайнятості надає можливість безкоштовного навчання. Так, у січні-листопаді 2017 року за сприяння державної служби зайнятості 167 безробітних проходили професійне навчання. Зокрема, кількість безробітних, які навчалися у центрах професійно-технічної освіти державної служби зайнятості становила 40 осіб.

Коментарі закриті.