Відповідно до спільного розпорядження голів Чернігівської обласної ради та обласної державної адміністрації від 11.04.2017 № 25 «Про виділення коштів», спільного розпорядження голів Менської районної ради та районної державної адміністрації від 12.04.2017 р. № 17 «Про внесення змін до річного розпису видатків по районному бюджету» здійснено закупівлю спортивного інвентарю для Менської районної дитячо-юнацької спортивної школи, а саме: сітки та м’ячі для гри у волейбол, футбол та баскетбол, баскетбольна форма, фішки футбольні низькі і високі. Загальна вартість інвентарю становила 18 348 грн.

Також в рамках виконання вищезгаданих розпоряджень було придбано спортивний інвентар для Менської районної дитячо-юнацької спортивної школи, Менської ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Т.Г.Шевченка та Дягівської ЗОШ І-ІІІ ст. (гімнастичні мати з чохлами) на суму 16 200 грн.

 

В рамках виконання даних розпоряджень в процесі закупівлі знаходяться шкільні дошки, комп’ютерна та мультимедійна техніка для навчальних закладів.

За інформацією відділу освіти  райдержадміністрації .

Коментарі закриті.