Перше місце та Диплом “Переможець трудового суперництва” отримав Менський район та став лідером у зоні Полісся.

 

Як повідомляє офіційний сайт Менської районної ради, у середу, 14 листопада,  делегація з Мени взяла участь у традиційному святкуванні Дня працівників сільського господарства в обласному філармонійному центрі фестивалів і концертних програм міста Чернігова. В складі делегації були очільники району та керівники аграрної галузі.

Заступник голови обласної ради Арсен Дідур та заступник голови облдержадміністрації Наталія Романова привітали аграріїв Чернігівщини та вручили відзнаки обласної ради та облдержадміністрації, а також пам’ятні Дипломи переможцям трудового суперництва.

Перше місце та Диплом “Переможець трудового суперництва” отримав Менський район та став лідером у зоні Полісся.

У номінації «Золота нива Чернігівщини» у зоні Полісся кращим стало сільськогосподарське товариство з обмеженою відповідальністю «Олстас-льон».

У номінації «Успішний фермер» перемогло фермерське господарство “Бутенко” Менського району.

Нагадаємо, що 8 листопада, у Верховній раді зареєстрували законопроект, де група депутатів, до складу якої входить наш земляк депутат від Радикальної партії Василь Амельченко, запропонували спростити кількість районів у Чернігівській області до чотирьох: Чернігівський, Ніжинський, Прилуцький та Корюківський.

Менський район, згідно законопроекту, входитиме до Корюківського району.

 

Коментарі закриті.