Заступник голови облдержадміністрації Сергій Сергієнко вже приїздив до Мени для вирішення проблеми з вивезенням рідких побутових відходів. На жаль, міський голова тоді не прийшов на нараду. Через це 9 лютого менянам довелося їхати до Чернігівської облдержадміністрації.

 

 

По суті справи:

6 січня 2016 року конкурсною комісією Менської міськради було проведено дуже дивний конкурс на визначення виконавця послуг з вивезення рідких побутових відходів. Дуже дивний тому, що директор КП “Менакомунпослуга” подав серед необхідних документів на конкурс договір з санаторієм “Остреч” про те, що ті самі рідкі відходи вивозитимуться на очисні споруди санаторію. Звісно ж, ніхто ніколи рідкі відходи туди не вивозив, хто бачив ті очисні споруди, розуміє чому. Втім, питання про те, чому Небера подав на конкурсну комісію непридатний для практичного використання договір і з яких мотивів конкурсна комісія закрила на це очі, залишимо поза увагою, адже зрозуміло, що коли міськрада проводить конкурс між своїм підприємством та іншими, то ні про яку об’єктивність чи захист інтересів громади мови не може бути.

Тепер, оскільки умови передбачені проведеним конкурсом не виконуються, КП “Менакомунпослуга” не може вважатися офіційно визнаним виконавцем послуг з вивезення рідких побутових відходів. Відповідно, конкурс має бути підготовлений і проведений заново. Автор сподівається, що якісно його організувати та провести зможе обрана 30 квітня нова рада.

Ще один характерний штрих. На дане засідання міський голова мав би з собою взяти голову профільної постійної комісії з питань житлово-комунального господарства Неженця. Натомість він з собою забрав Цигипу, котрий не тільки не є заступником Неженця, а навіть і членом відповідної комісії.

По формі:

Чим більше автор спостерігає за роботою заступника голови ОДА Сергієнка, тим більше вона йому подобається. Коли Менський міський голова чи його однопартієць Гайдукевич демонструє зневагу до закону та (або) інтересів громади, громада не в змозі вказати належне їм місце. Так було під час звіту міського голови, так було під час 7 сесії райради, коли Гайдукевич по суті знущався з головуючого Мисника. А от Сергієнко вміє. Подивіться як він припинив демонстрацію зневаги до присутніх з боку Примакова шляхом демонстративного забавляння мобілкою. Або коли пояснив, що Примаков живе і діє в складі України та її правового поля, а не окремого анклаву. Думаю, менянам є чому повчитися в Сергієнка.

І ще, про етичну комісію, котру зараз формує Менська міськрада. При такому такому рівні етики, який є зараз, про створення етичної комісії можна говорити лише як про такий же цинічний фарс, як і про конкурси міськради між своїм та чужим підприємством.

Прошу до перегляду:

Коментарі закриті.