Третій рік поспіль проводиться обласний чемпіонат з інтелектуальних ігор «Віват, інтелект!» серед школярів Чернігівської області.

За інформацією офіційного сайту РДА, команда юних інтелектуалів «Штурм» Менської школи ім.Тараса Шевченка виборола друге місце у фінільній грі.

“Штурм” виступав у складі: Олексій Котченко (капітан команди), Ілля Євлаш, Олександр Стефанович, Антон Дмитренко, Владислав Гапоненко. Незмінними керівниками команди є вчитель історії школи ім. Тараса Шевченка Світлана Казимірова та вчитель географії Олена Стельмашенко.

За результатами відбіркових ігор, в яких взяли участь 28 команд Чернігівської області, до фінальної гри обласного чемпіонату увійшло вісім кращих учнівських команд: з Ніжина, Прилук, Чернігівського військового ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою, Бахмацького, Чернігівського, Менського та Козелецького районів.

Запис фінальної гри проводився в приміщенні обласної телерадіокомпанії «Сівер-Центр» і незабаром буде транслюватися по Чернігівському телебаченню.

Наші юні інтелектуали в одній другій фіналу змагалася з командою «Кліо» з Ніжина і достойно вибороли почесне друге місце в чемпіонаті.

Коментарі закриті.