У рамках профорієнтаційного проекту для учнівської молоді «Обери професію – обери майбутнє» днями у Менському районному центрі зайнятості відбулася зустріч з вихованцями районного Центру дитячої та юнацької творчості.

Фахівці провели для школярів екскурсію центром зайнятості, розповіли про послуги, які надає служба зайнятості, в тому числі й учнівській молоді.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Кожен з учнів мав змогу детальніше ознайомитися з різними професіями: дізнатися про основні характеристики професій, умови та характер праці, вимоги до працівника, заробітну плату, можливості професійного росту та працевлаштування за професією.

Фахівець центру зайнятості Зоя Ганнущенко провела для учнів профіквест “Пізнай світ професій!” у вигляді тематичної гри, яка дозволила учням у цікавій для них формі ознайомитися зі світом професій, основами усвідомленого підходу до вибору професії, попитом професії на місцевому ринку праці.

Школярі активно брали участь у грі, поділилися своїми враженнями від квесту, а також отримали заохочувальні подарунки та подякували фахівцям центру зайнятості за цікаву зустріч.

Коментарі закриті.