tankІз ранку 15 червня до пункту постійної дислокації 1-ої окремої гвардійської танкової бригади в селищі Гончарівське Чернігівської області почали організовано прибувати автобуси з резервістами оперативного резерву номер один на планові навчальні збори, які проходитимуть протягом десяти днів з 15 до 24 червня.

До приймального пункту прибуло майже 2000 військовозобов’язаних, з яких, відповідно до плану проведення та специфіки службової діяльності бригади, було відібрано 1100 спеціалістів.

Попри те, що вчора з’явилася інформація про інцидент на полігоні, резервісти з Менщини демонструють високу дисципліну й активо долучилися до навчань. Про це “Нашому слову” повідомив райвійськком Віктор Павлюк.

Другий день навчальних зборів з резервістами розпочався із стройового огляду під керівництвом командувача військ оперативного командування «Північ» генерал-майора Олександра Локоти. Цей запланований захід надав можливість керівництву впевнитись у 100 відсотковому речовому забезпеченні резервістів та забезпечення їх штатною стрілецькою зброєю.

Після теоретичних занять решту днів резервісти проведуть на бойовому злагодженні як в механізованих батальйонах, так і в складі танкової бригади.

«Резервісти зможуть побачити та відчути всю міць першої танкової бригади. Адже і самі бійці стрілятимуть з особистої зброї та із штатної бойової техніки як танків, так і артилерії. Це дасть змогу відчути, що бригада зможе виконати поставлені цілі по захисту територіальної цілісності держави», зазначив генерал майор Олександр Локота.

Завершиться навчання резервістів підбиттям підсумків та відзначенням кращих військовослужбовців резерву.

Коментарі закриті.