Менські афганці збиратимуть фото-  і відеоматеріали
Менянин Андрій Кондратій (на знімку ліворуч) звідався з другом Михайлом Варвинцем із Куликівки, з котрим разом навчалися у школі міліції у Львові після служби в Афганістані.
Нещодавно делегація Менщини взяла участь у обласній конференції воїнів-афганців. Делегати зустрілися з бойовими побратимами, обговорили проблеми, навіть позмагалися у стрільбі з бойової зброї.

До Ніжина з’їхалися представники та голови спілок із усіх районів області. Одними із основних питань були спортивно-патріотичне виховання молоді та відзначення у наступному році 25-ої річниці виводу радянських військ із Афганістану, повідомив “Нашому слову” Микола Пустовойт голова районної спілки воїнів-інтернаціоналістів.

На Менщині планується організувати збір серед сімей загиблих афганців фото- і відеоматеріалів для залучення даних до обласного сайту пам’яті. Звичайно, кропітка робота потребує і фінансових вливань, яких у районної спілки зовсім не густо.

Після конференції афганці згадали молодість – позмагалися у кульовій стрільбі. Тишу тиру на аеродромі, що належить Державній службі з надзвичайних ситуацій, порушили постріли з мисливської рушниці, дрібнокаліберної гвинтівки і навіть автомата Калашникова. Щоправда, патрони до «калаша» бажаючі купували за власні кошти, по п’ять гривень за штуку.

Коментарі закриті.