Проблеми зі співфінансуванням бібліотек і медицини перейшли в судову площину.

У Чернігівському окружному адміністративному суді 8 серпня розпочався розгляд справи за позовом Менської районної ради до Менської міської ради про оскарження бездіяльності суб’єкта владних повноважень. Спір стосується оскарження дій міської ради щодо неналежного виконання Договору про співфінансування закладів та установ гуманітарної і соціальної сфери, що призвело  до виникнення заборгованості із заробітної плати працівникам таких закладів.

Напередодні засідання суду, 7 серпня, проводилися зустрічі представників районної ради, райдержадміністрації та міської ради, де намагалися знайти компромісне рішення та забезпечити виконання зобов’язань. У ході обговорення було вирішено укласти Додаткову угоду до Договору щодо реструктуризації  існуючої заборгованості  міської ради та подальшого виконання Договору, а також щодо врегулювання питання зарахування місцевих податків та зборів.

Разом з тим, міською радою подано позов до Менської центральної районної лікарні (третя особа на стороні відповідача – Менська районна рада) щодо оскарження порядку перерахування податків.

Наступне засідання суду за позовом Менської районної ради до Менської міської ради призначено на 12 вересня.

За інформацією райдержадміністрації

Коментарі закриті.