ФК «Мена» – ФК «Дружба-Нова» (Варва) – 0:2

Позаду залишилися змагання в зональних відбіркових групах першості області з футболу. Менські футболісти стали першими у Північній зоні. Тепер настала пора вирішальних матчів.

Північну зону, окрім наших хлопців, в фінальному турнірі представляє ФК «Короп», який посів друге місце. Система змагань передбачає проведення чотирьох ігор з представниками Південної зони – крім ФК «Дружба-Нова», відбірковий турнір успішно пройшов ще й «Зернопром» з Анисова.

Минулої суботи у гості до Мени завітав ФК «Дружба-Нова». На жаль, після нульової нічиї у першому таймі, в другому наші хлопці пропустили два «сухі» м’ячі. Можливість реваншуватися в команди буде вже завтра, 9 жовтня, у Варві.

«Березна» – «Авангард» (Мена) – 2:4

Минулої неділі відбувся перший в цьому місяці тур відкритої першості району з футболу. У Березні місцева команда зустрічалася з лідером першості – менським «Авангардом». Розрив між командами складав до матчу шість очок, тому для березнянців гра була, мабуть, останнім шансом нав’язати суперникові боротьбу за вищу сходинку п’єдесталу. Проте «Авангард» цей шанс відібрав: два голи на початку поєдинку. Після цього «Березна» трохи оговталася і змогла дещо вирівняти гру, результативно розігравши кутовий.

Після перерви «Авангард» відновив різницю у два м’ячі. Невдовзі було забито й четвертий гол. Господарі поля згодом відповіли ще одним м’ячем у ворота суперника. На тому все й завершилось.

За п’ять турів до кінця першості розрив між першим і другим місцем збільшився до дев’яти очок. Проте спочивати на лаврах менській команді не дає надскладний графік ігор в найближчих турах.

«Юність» (Мена) – «Старт» (Жовтневе) – 1:3

Якщо раніше поборотися за чемпіонство обіцяла і менська «Юність», то тепер від неї можна чекати лише неприємних сюрпризів. Як холодний душ для вболівальників цієї команди став матч зі «Стартом» з Жовтневого. Перший тайм залишився за «Юністю» – 1:0, проте далі хлопці пропустили три м’ячі у власні ворота.

«Темп» (Мена) – «Макошине» – 1:0

Інша гра в Мені була поєдинком претендентів поборотися за місце на п’єдесталі. Не досить впевнено стартувавши в чемпіонаті, «Темп» в другому колі здійснив просто феноменальний прорив – на відстань одного кроку наблизившись до третього місця першості. «Макошине», яке до цієї гри посідало третю позицію в турнірній таблиці, поїхало додому з мінімальною поразкою. І поступилося «Темпові» третьою сходинкою. В обох команд тепер по 40 очок.

«Торнадо» (Стольне) – «Кооператор» (Мена) – 2:1

Принциповий поєдинок відбувся і в Стольному. Відстань між командами становила всього три очки – команди займали сьоме і шосте місця відповідно. Господарям вдалося скоротити цю відстань! Безкомпромісна, часом дуже жорстка боротьба (про що свідчить отриманий голкіпером гостей в одному з ігрових епізодів струс мозку) завершилася з рахунком 2:1 на користь господарів поля.

«Синявка» – «Кудрівка» – 2:2

Гостям двічі вдалось поквитатися за пропущені м’ячі. Для обох команд ця нічия стала вже п’ятою, тепер на двох вони мають стільки ж нічийних поєдинків, як усі решта команд разом взяті. Представники Сосниччини не змогли скористатись нагодою наздогнати команди, які посідають третє місце. Але, як і раніше, «Кудрівка» входить в п’ятірку кращих.

«Дягова» – «Куковичі» – 0:3

«Куковичі» скористалися гостинністю «Дягови», забивши у ворота господарів три «сухі» м’ячі.

«Величківка» – «Шанс» (Величківка) – 0:15

І на завершення – величківське дербі. В ньому номінальний господар поля – «Величківка» – не змогла анічогісінько протиставити своїм землякам з «Шансу». Рахунок 0:15 дозволив останнім вийти на десяте місце, змістивши з нього менську «Юність».

Боротьба продовжується практично за кожну сходинку в турнірній таблиці, і від недільного туру можна чекати чого завгодно.

Автор: Юрій Товстоп’ят. Фото Валерія Тихонова.

Коментарі закриті.