Вдало відзнята передача – для журналіста уже професійне свято. Із нагоди Дня журналіста у Чернігові медійники області зібралися в обласному художньому музеї, – повідомляє Час Чернігівський. Підбити підсумки річної роботи та відзначити кращих.

Велика тусовка журналістів у Чернігові. Медіа-спільнота області другий день поспіль відзначає професійне свято. Офіційна назва – «Відкритий форум медійників Чернігівщини».

Починають із неформального спілкування із керманичами області. Далі переходять до вручення журналістам Чернігівщини  подяк та грамот від облдержадміністрації та облради.

Гордій Єрмак на телебаченні працює понад три роки. Каже, ніколи не думав, що стане журналістом.  Досвідчена у сфері журналістики Віра Лобановська – затягнуло у вир інформаційного простору аж на чверть століття.

Другий рік поспіль медійники області змагаються у конкурсі журналістських робіт «МедіаЧе». Цьогоріч робіт надійшо більше чотирьох десятків, 12 із них дійшли до фіналу. Телеведуча Ольга Конопацької-Плєхова другий рік поспіль із перемогою.  На конкурс подавала три відеороботи. Перемога – у номінації «Молодь Чернігівщини» із програмою «Професіонал. Боксер» про Дмитра Митрофанова.

У медіа-сфері України ідуть реформи, триває роздержавлення комунальних ЗМІ, постає питання про етичні норми роботи журналістів та захист їхніх прав. Разом з тим чималий виклик для журналістики області – аби у кожному її куточку люди могли отримати доступ до українських новин. Чернігівщина межує із державою-агресором, і при цьому не вся територія області покрита вітчизняним телемовленням – нема сигналу ні обласного, ні національного телебачення, а от російського — є.

 

Сюжет Чернігівської філії НСТУ

 

Коментарі закриті.