Чудовий туристично-готельний комплекс зведено у невеличкому селі Бреч, що за вісім кілометрів від Корюківки. Сучасний кінноспортивний комплекс, затишні котеджі для відпочивальників, басейн, на кожному дереві центральної вулиці – новорічні вогники.

Таким побачили село журналісти області, які побували тут у прес-турі під час засідання Асоціації регіональних ЗМІ.

Найцікавішою, мабуть, була екскурсія на конюшню. Майстер спорту Ірина Панченко настільки захоплено розповідала про коней, що не перейнятися любов’ю до цих граціозних створінь було просто не можливо.
Нині у Бречі утримується сотня коней. Більшість з них – елітної гановерської породи, завезеної з Німеччини.

Індивідуальні уроки верхової їзди під керівництвом професійних тренерів надають унікальну можливість стати частиною цього прекрасного елітного спорту. Займаються тут і професіонали. Коні з брецької стайні уже виграли не один престижний кубок як всеукраїнських, так і міжнародних змагань.

У переддень Нового року журналісти не могли не поцікавитися у пані Ірини, який характер мають її вихованці. Адже символом наступного року за Східним календарем є Кінь.

– Наші коні лагідні, виховані, вірні, – каже Ірина Панченко. – Але у кожного свій характер. І я не сказала б, що покладливий. Кінь – створіння норовливе, незалежне. З ним треба знаходити спільну мову. Але хто хоч раз поспілкується з кіньми, той вже ніколи не буде байдужим до цих тварин.

Господиня готельно-туристичного комплексу Світлана Приходько ознайомила журналістів з можливостями активного відпочинку. Якщо узагальнити, то можна сказати одне – тут справді європейський рівень обслуговування. Окрім коней, взимку організовуються прогулянки на снігоходах, санях, лижах або спуски з гори на санчатах. Влітку можна покататися лісовими стежками на квадроциклах, велосипедах, кареті, відпочити в сауні та басейні, спіймати рибу в озері, назбирати грибів та лісових ягід.

Коментарі закриті.