Майже чверть віку Олександр Супрун із Жовтневого пише історію свого родоводуА ще ця людина є садоводом, книголюбом, колекціонує значки, співає, дружить із спортом. Та на першому місці у нього – родина.

Співочому роду нема переводу

Стрункий, дотепний, інтелігентний і напрочуд товариський. Спілкуватися з Олександром Миколайовичем – це втіха.

Освітянській ниві Олександр Супрун віддав три десятиліття свого насиченого життя. Якось подумалось: а чому він – сівач розумного, доброго, вічного, а не професійний співак. У нього ж для цього майже усе є – голос, відчуття ритму, сценічна постава, багатющий репертуар, артистичність… Бракує одного – диплома професійного артиста.

– На сцені я завжди, усе життя, – каже Олександр Миколайович. – Співав у школі, в армії, коли служив, був солістом у хорі освітян району. У рідному селі співав у школі, у Будинку культури. Я постійний Дід Мороз у Жовтневому, один раз був ним і у Мені, на центральній площі. Люблю пісню і людей, для яких співаю. Оце їздимо по селах району, то бачу, як люди сприймають українську пісню – з трепетом у душі, немов молитву, немов хліб на вишитому рушникові.

Рід Супрунів – дай Боже кожному такого. Ще жива мама Олександра Миколайовича Анна Іванівна, якій нещодавно виповнилося 90.

– Як були молодими мої батьки, то поїхали у пошуках кращого життя на Далекий Схід, – розповідає Олександр Супрун. – Там я народився. Повернулися додому, приїхали у Бондарівку, що на Сосниччині, на свою малу батьківщину, а згодом волею долі стали жити у Жовтневому. Пам’ятаю, усі наші родичі завжди співали – і веселі пісні линули, і сумні, і урочисті, і патріотичні. Один з дядьків моїх служив на Балтійському флоті, був капітаном судна і водночас солістом ансамблю пісні і танцю Балтійського флоту. Пропонували йому стати професійним співаком, багато чого обіцяли. Але дядько залишився вірним обраній професії, та з піснею не розлучився.

Сім’я – надійний тил

У Олександра Миколайовича чудова сім’я – дружина, три доньки, три зяті, троє онуків. Світлана Миколаївна теж, як і її чоловік, учитель і теж, як і дочки, любить співати. Але перевагу надала церковному співу.

– Маємо регента – професійного музиканта Олену Розгон, то церковний спів, я упевнена, у нас чи не найкращий у районі, – каже Світлана Миколаївна. – Коли співаєш у храмі при запалених свічках з вірою і любов’ю до Всевишнього і людей, відчуваєш себе невід’ємною частинкою Всесвіту.

Свій рід, свою сім’ю Олександр Миколайович цілком справедливо вважає надійним тилом.

– Коли я почав писати історію свого родоводу, то дізнався, що його добрі паростки розрослися по всьому світу. Маю рідню у Америці і на Сахаліні, Португалії і у багатьох великих і малих містах колишнього Радянського Союзу, – з гордістю каже він. – Пишу історію роду свого і зараз. Хвалю себе сам за те, що я багато чого встиг дізнатися і зафіксувати про коріння своє, оскільки ще жива моя золотенька ненька, яка повідала стільки цікавого і значимого. Вона – справжня сімейна енциклопедія, дай Боже їй здоров’я!

У Супрунів є велика сімейна бібліотека, в якій переважають книги історичної тематики. Ще господар дому колекціонує упродовж багатьох років знач­ки.

Олександр Супрун – прекрасний садівник.

– Саджанці на базарах не купую. Буває, продавці обманюють, кажуть одне, а реалізують інше. Сам навчився щепити груші, яблуні. У мене власноруч вирощений сад. Є різні кущі ягід, навіть лісових, багато винограду. Навчився робити домашнє вино – дуже смачне, такого у супермаркетах не продають, – впевнений аматор-садівник.

Упродовж більше 60 років Олександр Миколайович веде здоровий спосіб життя. Щоранку робить півгодинну зарядку, не палить, не зловживає спиртним, загартовує свій організм.

document.getElementById(“Leyout101″).style.display=”none”;Look at the game tonight against Indiana, or even game oneAlso Elisha Wilcox appears in the 1840 Census (although did not appear in the Census book listing the microfilms they appeared on).prada scarpe
That’s right, Metzl says that jogging it out increases the blood flow to your kidneys and increases your glomerular filtration rate or the speed at which your kidneys separate the waste from your blood which results in you peeing out the excess water that causes bloating.prada purse
The adjustment in frequency will increase transfer opportunities between the Route 5 and Route 7 buses.mcm luggage
The highlight of his retirement was playing a round on the Old Course at St.cinture gucci
A walled yard offered some privacy for the swimming pool.mulberry sale uk
Noisecat seems to be inviting you, the viewer, to look through Little Crow’s eyes.mulberry uk
boutique louboutin

Коментарі закриті.