Європейський тиждень місцевої демократії вихованці районного Центру дитячої та юнацької творчості відзначили творчо – окрім інформаційних заходів та ознайомчих занять, ще й екскурсію до міської ради здійснили.

 

У гуртках Центру провели заняття «Україна – європейська держава», оформили цікавий інформаційний стенд «Європа – наш спільний дім», – розповідає керівник гуртка «Юнкор» Олена Пономаренко. – А головною подією для наших вихованців стала екскурсія до міськради.

 

Зустрів дітей секретар міськради Юрій Стальниченко, який розповів про діяльність та функції органів місцевого самоврядування.

 

Потім учнів запросив до себе в кабінет міський голова Геннадій Примаков. Бесіда з гостями проходила у невимушеній та дружній обстановці – під чай, фрукти і солодощі. Геннадій Анатолійович поділився з представниками підростаючого покоління планами на майбутнє, показав план-карту реконструкції міського парку імені Шевченка. А ще вислухав побажання молоді, поцікавився їхнім баченням того, що потрібно зробити для розвитку Мени.

 

Наймолодшим на зустрічі був вихованець гуртка «Веселий каблучок» шестирічний Сашко Єфіменко. У нього є мрія – стати президентом України. Мер, почувши по-дорослому виважені поради хлопчика, побажав малому успіхів і пообіцяв підтримати у майбутньому його кандидатуру на виборах.

Один коментар