окнистенці хочуть відновити вуличне освітленняЛокнистенська територіальна громада на Менщині у своїх обійстях утримує 332 корови, 473 голови свиней. Є птиця, коні, кози. А ветлікаря у селі нема. До ветдільниці, що у Березні, добратися не кожен може.

Охороняють і сусідів

Сільський голова Володимир Кручко на загальних зборах територіальної громади розповів, чим жили населені пункти торік і що буде робитися цього року.

Для Будинку культури придбано два обіг­рівачі, зроблено ремонт стелі, є відтепер у культосвітньому закладі і свій ноутбук.

Пожежно-сторожова охорона в селі працює ефективно. Торік вогнеборці виїжджали на ліквідацію пожеж не тільки у населені пункти територіальної громади, а й у сусідні – Березну, Ленінівку, Кам’янку.

Загалом 12 разів.

Дільничний інспектор міліції Сергій Сесь занепокоєний тим, що коїться в селі – сімейні дебоші, самогонні і спиртові точки, неблагополучні сім’ї, яких у селі близько десятка, хуліганські витівки місцевих випивох. Вони лякають одиноких стареньких, стукаючи до них серед ночі і вимагаючи грошей. А директора Будинку культури побили так, що справа по цьому факту розглядатиметься в суді.

Плани на майбутнє

На зборах, які проходили досить активно, вирішено було цього року зробити висипку доріг, відремонтувати дах Будинку культури і три колодязі загального користування. Запланували зробити теплий туалет у дитсадку і придбати для закладу пральну машину. Громада хоче, щоб темної пори вулиці сіл освітлювалися.

Необхідно впорядкувати кладовища, полагодити фундамент приміщення ФАПу, опалення у місцевій школі…
Локнисте – велике і гарне село. Газ у ньому з’явився близько 40 років тому – це був єдиний газифікований у районі населений пункт на той час. Був заможний колгосп.

Та й нині землі у селі не поросли бур’янами, їх обробляють кілька орендарів. Тож люди, здаючи свої наділи підприємливим господарям, мають якийсь зиск з того. Правда, на зборах були невдоволені орендною платою, висловлювалися за те, аби її підвищили і розраховувалися вчасно.

На запитання локнистенців відповідав заступник голови райдержадміністрації Павло Терентієв.

Коментарі закриті.