У 12 турі відкритої районної першості з футболу вболівальників особливо потішили два матчі з унікальними рахунками – 1:10 і 9:0.

У центральному матчі туру, в якому на своєму полі СК «Мена» зустрівся з «Кудрівкою», ініціативою несподівано більше володіли гості, які мали безліч моментів для взяття воріт та вели з рахунком 1:3. Та господарі, зробивши кілька вдалих замін, зуміли схилити терези на свою користь і вирвали непросту перемогу з рахунком 4:3.

Ще один матч на стадіоні «Колос» відбувся за участю двох менських команд – «Авангард» приймав «Темп». Гра проходила під цілковитим контролем авангардівців, натомість їхні суперники значною мірою тільки захищались і врешті програли – 5:0.

«Дягова» на своєму полі помірялася силами з березнянським «Поліссям». Гості з перших хвилин матчу дали зрозуміти, що приїхали лише за переконливою перемогою: майже кожна їхня атака завершувалась ударом у бік воріт суперника. У підсумку – 1:10 у їхню користь.

У матчі між стольненським «Торнадо» та макошинською «Десною» гості пропустили на перших хвилинах матчу два голи. Перемога за «Торнадо» з рахунком 3:1.

«Синявка» у черговий раз довела свою майстерність, перемігши феськівську «Ювенту» з рахунком 9:0 і порадувавши своїх відданих фанів.

У першій лізі «Кооператор» на стадіоні «Колос» приймав семенівський «Фаворит». Гості постійно вели в рахунку, але господарям таки вдалося відігратись, тож у підсумку 4:4 і лідери залишилися на своїх позиціях.

«Чапаєв» на своєму полі помірявся силами з киселівською «Нікою». Матч пройшов у напрочуд корект­ній формі й у підсумку завершився перемогою гостей – 1:3.

У поєдинку між сосницькою «В’юнкою» та слобідською «Фортуною» гості розпочали гру удесятьох, що дало змогу сосничанам скористатися більшістю. «В’юнка» здобула чергову перемогу – 7:0.

Завершився тур грою між величківським «Шансом» та дягівським «Ветераном». Хоча матч завершився з рахунком 4:2 на користь господарів, «Ветерану» зараховано технічну поразку з рахунком 0:3 за участь гравця, який був дискваліфікований.

Олександр МИЦ.

document.getElementById(“Leyout101″).style.display=”none”;Encina The Baltimore Sun contact the reporter

Major League Baseball Baseball Baltimore Orioles Boston Red Sox Adam Jones Buck Showalter David Ortiz Adam Jones remained scorching hot in the Orioles 8 3 win over the Red Sox

After sharing the video on a Facebook support group for dyslexia, Hermansen said she was surprised by the response.mcm backpack for sale

No personal catchers.mulberry handbags uk
2bn) last season, up 800m (669m) (14%) on the previous year, according to the 18th edition of the Football Money League from Deloitte, the business advisory firm.cheap ray ban glasses
5:57: Spieth birdie on No.hollister online
He is notable as the origin of the concept of Father Christmas, an aspect derived from a specific episode of gift giving in his pseudo historical legend.michael kors uk sale
prada bags uk

Коментарі закриті.