У 2015 році представники Радикальної партії у Менському районі Валерій Гайдукевич та Микола Бутенко «подарували» макошинській громаді пором. Утім щедрість радикалів мало не вилізла боком макошинцям: обіцяного подарунку люди не дочекалися і плавзасіб ледь не порізали на метал.

У Макошине 17 березня проходив схід селища. Слухаючи звіт селищного голови Романа Коваленка, місцевий радикал взявся критикувати молодого голову нібито за бездіяльність. Варто зауважити, що Роман Коваленко обіймає посаду селищного голови лише півтора року, і на його рахунку вже кілька реалізованих масштабних проектів. Про це у Макошине знають, а тому, почувши, яку нісенітницю несе радикал, селяни стали на захист селищного голови.

«Ви згадуєте нас лише перед виборами, брехуни», – кричав хтось із глядацької зали.

Макошинці звинуватили радикала і всю його місцеву команду у брехні, зраді і піарі перед виборами. Для доказу пригадали пором, який у 2015 році дарували громаді два відомі у районі радикали – Валерій Гайдукевич і Микола Бутенко.

Питаємо у селищного голови Романа Коваленка, що ж сталося з тим поромом.

«У 2015 році перед виборами у селі був концерт, – розповідає він. – Радикали Гайдукевич і Бутенко вийшли на сцену, покликали нашого поромника і вручили йому сертифікат, пояснивши, що вони викупили для села пором, який на той час нам не належав. Люди аплодували. Коли я став селищним головою, почав розбиратися з документами на пором, виявилося, що гроші за нього радикали не заплатили».

Роман Коваленко розповідає, що колись у селищі працював завод «Сільгоспмаш». Згодом підприємство збанкрутіло і Фонд державного майна став розпродувати майно заводу, на балансі якого знаходився і пором, який переправляв макошинців на другий бік Десни.

«Ціле літо жителі села заготовляють сіно, а сінокоси знаходяться якраз на тому березі Десни. Наш пором – це єдиний плавзасіб, яким люди переправлялися на інший берег. Ми та Фонд держмайна неодноразово нагадували Гайдукевичу, що треба заплатити за подарований пором, бо його можуть продати третій стороні або порізати на метал, утім Радикальна партія не реагувала на наші звернення», – розповідає Роман Анатолійович.

На щастя, ситуація з макошинським поромом владналася, каже Роман Коваленко. Селяни мусили звертатися по допомогу до районного відділення фонду захисту селян, до мецената Володимира Булавки, а також до народного депутата України Валерія Давиденка. Вони викупили макошинський пором і 14 жовтня 2016 року на День селища подарували селянам водний транспорт.

(На правах реклами)

Коментарі закриті.