У день народження міста Києва дитяча футбольна команда київської гімназії № 329 «Логос» стала переможцем національного етапу Кубку Націй Данон, що відбувся на стадіоні «Спартак». Кияни на чолі з капітаном Владиславом Ванатом, під керівництвом тренера Анатолія Добривечір, перемогли суперників із Маріуполя із результатом 3:1.

Про це повідомила прес-служба “Данон Україна”.

Футбольний чемпіонат, який організовує компанія «Данон», свідчить про прагнення попляризувати здоровий спосіб життя, а також про турботу про дітей всієї країни.
Київські футболісти поїдуть в Лондон
7 вересня хлопчаки із гімназії №329 отримають унікальну можливість позмагатися із школярами із 32 країн світу на стадіоні Уемблі! Цей тріумфальний момент з юними футболістами розділить зірка світового футболу – Зінедін Зідан, який особисто привітає переможців та вручить їм Кубок Націй.

Олександр Каденко, віце-президент Асоціації Аматорського футболу України:

«Кубок Націй Данон – перший офіційний дитячий футбольний турнір загальнонаціонального масштабу, що відбувається в Україні вже 13 рік поспіль. Але цьогорічний чемпіонат – свято не лише спортивне, але й сімейне: ще ніколи стадіон не збирав таку кількість щасливих й активних дітей різного віку з батьками.
Сьогодні в запеклій боротьбі перемогла київська команда. Вони грали дуже злагоджено і продемонстрували відмінну техніку. Я від усього серця вітаю хлопців та бажаю їм гідно відстояти честь України на міжнародному рівні».

Владислав Ванат, капітан футбольної команди гімназії №329:

«Ця перемога для нас – здійснення мрії! Ми йшли до мети протягом тривалого часу: тренувалися тричі на тиждень, а напередодні півфіналів – збиралися щоденно після занять та планували тактику. А головне, ми зрозуміли, що ця гра – лише початок. Ми повірили в те, що справді можемо боротися та перемагати. Тому ми й надалі тренуватимемося і зробимо усе можливе, аби гідно представити Україну на Уемблі».

Даріо Маркетті, генеральний директор «Данон Україна»:

«Я надзвичайно радий, що «Данон» підтримує юнацький футбол в Україні. За останні 10 років ми дали можливість більш ніж 200,000 дітей повірити у свою мрію і позмагатися за можливість зіграти на одному з кращих стадіонів у світі. Кубок Націй Данон – один зі способів, якими ми прагнемо нести здоров’я та привчати до здорового способу життя дітей та дорослих, я впевнений, що разом ми зможемо популяризувати здоровий спосіб життя для наступних поколінь українців. Я бажаю наснаги нашій команді і палко вболіватиму за Україну у Лондоні!»

Дитячий футбольний турнір «Кубок Націй Данон» є соціальною ініціативою, що реалізується за підтримки та під патронатом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України. Партнерами компанії Данон також традиційно виступають Асоціація аматорського футболу України, компанія ADIDAS та Gala Radio.

Коментарі закриті.