Ім’я депутата Менської районної ради і начальника районного відділу культури і туризму райдержадміністрації Петра Тищенка відоме в районі звільненнями таких самодостатніх і принципових працівників культури як багаторазовий лауреат всеукраїнських та міжнародних фестивалів і конкурсів української пісні Валентина Кушніренко, переслідуванням та доведенням до звільнення директора однієї з кращих дитячих музичних шкіл області Віталія Москальського і масовою передачею закладів культури під комерційну торгівлю. Було все, і відміна через суд неправомірно накладених Пертом Григоровичем на підлеглих стягнень, і звернення зі скаргами на нього до голови облдержадміністрації депутатів районної ради та представників громадськості, і неодноразові засідання громадської ради при Менській райдержадміністрації та утвореної нею спеціальної комісії – все марно.

Жирну кому в управлінській діяльності Петра Григоровича поставило Управління державної служби по боротьбі з економічною злочинністю в Чернігівській області та постанова Менського районного суду під головуванням судді Волошиної  Н.В. про визнання Петра Тищенка винним у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 172-2 КУпАП,  і накладенням на нього адміністративного стягнення у виді штрафу  у розмірі тисячі гривень з конфіскацією незаконно одержаної неправомірної вигоди матеріального характеру у розмірі 300 доларів США за сприяння у наданні приміщення другого поверху КЗ «Менський районний будинок культури» для здійснення торгівельної діяльності.

Крапку ж поставив Чернігівський апеляційний суд 23 жовтня 2012 року, відмовивши Петру Тищенку в задоволенні апеляції на рішення Менського районного суду – дане рішення є остаточним і оскарженню не підлягає.

Останнім часом Петро Тищенко розпорядженням голови райдержадміністрації був відсторонений від виконання службових обов’язків у зв’язку з складеним на нього протоколом про адміністративне корупційне правопорушення, а тепер буде занесений до Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення і мав би бути звільнений з роботи по відповідній статті. За день до засідання апеляційного суду Петро Тищенко звільнився з посади начальника районного відділу культури і туризму за власним бажанням.

Згідно статті п’ятої Закону України «Про статус депутатів місцевих рад» Петро Тищенко автоматично перестає бути депутатом Менської районної ради.

Щодо здачі в оренду, то районна рада своїм рішенням від 26 вересня встановила розцінки за використання приміщень Менського районного будинку культури і доручила директору Комунального закладу «Менський районний будинок культури» Менської районної ради використовувати встановлені розцінки при укладанні договорів з контрагентами. При обговоренні цього питання пролунала цікава репліка директора районного будинку культури Наталії Підлипської про те, що орендар тепер: «один єдиний, я більше нікого не пускаю».

Що ж, цей випадок ще раз поставив питання про рівень правової і суспільної культури державних службовців і вплив цієї культури на стан справ в місті, районі та країні. Думаю, про це ми ще не один раз поговоримо.

Коментарі закриті.