Джерело: sip-cn.org.ua. Підготував Сергій Корж за матеріалами ТРК «Дитинець».

У маршрутці, яка потрапила у страшну аварію біля селища Березна, перевозили велику суму іноземної валюти. Втім після ДТП гроші зникли з місця автокатастрофи.

Учасниця чорного рейсу прийшла до тями. Вона все пам’ятає і може розмовляти. Телеканалу «Дитинець» жінка погодилась розповісти про те, що коїлось в салоні “Мерседеса” в момент зіткнення.

Саме вона і повідала про кошти, які в супроводі свого чоловіка та зятя везла в село Майске Коропського району. Єдине про що пані Марина попросила не показувати її поранене обличчя.

Гроші були у кишені у зятя розповідає потерпіла. Він сів за спиною, а чоловік поряд. Зайняли останні місця. Твердить, що мікроавтобус рухався не швидко, аж раптом на зустріч вилетіла біла вантажівка. У цей момент хтось із пасажирів став кричати, а дехто схопився з місця. Наша героїня встати не змогла, бо обклалася торбами та пакунками. Припускає, що завдяки тому і врятувалася. Гроші та речі потерпілих – куди вони поділися? Попри всі трагічні обставини це питання непокоїть дочку Марини Баратовій.

У неї за один день з життя пішли чоловік і батько. Мати важка у лікарні. З’явилась купа витрат. У міліції дівчині віддали лише закривавлений недорогий мобільник татуся. У місцевих правоохоронців дізнатися хоча б якусь інформацію про речі потерпілих одразу виявилось проблематично. Відповідають, що нині цю справу веде спеціальна комісія під контролем вищих державних органів. А тоді мовляв, на місці працювало багато служб і всі в екстреному режимі.

Втім, наполегливість родичів та допитливість журналістів таки дала певний результат. В обласному управлінні внутрішніх справ зрештою повідомили, що валюту забрала рідна сестра загиблого цивільного чоловіка Лоли Баратової.

По телефону вона підтвердила факт отримання грошей. Щоправда місце знаходження решти речей встановити так і не вдалося. Кажуть, що у причинах та наслідках аварії поки що розбираються. Водій фури затриманий Йому світить від 7 до 12 років, а єдиній людині, котрій вдалося вижити в уламках спресованого заліза, наразі не наважуються сказати страшну правду про те, що її близьких більше не має на цьому світі.

Коментарі закриті.