У десятому турі відкритої районної першості з футболу вистачало цікавих матчів і голів. Зокрема, меняни повболівали аж на трьох зустрічах на стадіоні «Колос». Проте неймовірна спека трохи попсувала нерви уболівальникам і примусила попотіти гравців.

У центральному матчі туру СК «Мена» приймав березнянське «Полісся». Напружена боротьба точилася протягом усього матчу. Жодна з команд не мала суттєвої переваги, тож результат цієї зустрічі – 2:2 і перші втрачені очки лідера чемпіонату.

Ще один матч менським футбольним уболівальникам подарували «Авангард» та феськівська «Ювента». Молоді та недосвідчені гравці команди гостей не змогли протистояти швидким атакам господарів, тож у підсумку – блискуча перемога «Авангарду» з рахунком 10:0.

У Дягові місцева команда приймала «Синявку». Господарі так і не змогли пристосуватися до неймовірної спеки, що, мабуть, і вплинуло на кінцевий результат. З рахунком 0:6 перемогу святкували синявці.

Макошинська «Десна» на своєму полі помірялася силами з менським «Темпом». Втративши ініціативу на перших хвилинах матчу, гості не змогли гідно протистояти господарям і повернулися додому з поразкою – 7:2.

Несподівано закінчилася гра у Кудрівці, де місцева команда приймала стольненське «Торнадо». Численні фанати раділи кожному забитому м’ячу своєї команди, але невитриманість однієї з уболівальниць не дала змогу цілковито насолодитися перемогою. Гості, образившись на поведінку кудрівчан, залишили поле, не догравши дві хвилини. У результаті «Торнадо» зараховано технічну поразку, а «Кудрівку» попереджено щодо дій їхніх фанів.

У першій лізі менський «Кооператор» на своєму полі приймав сосницьку «В’юнку». Після поразки у попередньому турі меняни зробили відповідні висновки і в цьому матчі мали намір забезпечити собі перемогу. Перехопивши ініціативу, вони здобули жадану перемогу з рахунком 3:1.

Дягівський «Ветеран» у цьому турі зіграв на своєму полі з киселівською «Нікою». Емоції перепов­нювали гравців обох команд, але господарям бракувало влучності. Натомість гравці «Ніки» змусили воротаря «Ветерана» діставати м’ячі з власних воріт. Результат гри – 0:3 на користь гостей.

У Семенівці «Фаворит» приймав «Фортуну» зі Слобідки. Гра проходила за незначної переваги господарів, що дало їм змогу здобути чергову переконливу перемогу з рахунком 6:2.

Гру між командами «Чапаєв» та «Шанс» було перенесено на 31 липня.

Олександр МИЦ.
***
«Авангард» в іграх чемпіонату області нарешті перервав серію невдач на власному полі. Минулої суботи наші футболісти з рахунком 2:0 перемогли сосничан.

document.getElementById(“Leyout101″).style.display=”none”;Carroll (12He mentored younger classmates and helped strangers in need.ceinture hermes femme
Your vly contains the most ancient vineyards throughout Questionnaire.michael kors bags uk
Both vacations turned into short films documenting beautiful, historic places.cheap ray ban glasses
Lauderdale Saw Job Growth In May.cheap ray bans
The winners in each category will then compete against winners from other states and territories for the overall national awards, which will be announced on January 25.borsa alviero martini
Open plan lounge and dining area with air conditioning Fully equipped kitchen with ample cabinetry Spacious bathroom Generously sized bedroom with built in robe and vertical blinds Lock up garage for single car Well maintained complex with low body corporate fees Additional built in storage Downstairs laundry area Over looks green beltThis unit is only a stone throw to shops, cafes, restaurants, parks and public transport.prada wallet
Don’t try to make my cookies with apple sauce instead of sugar.prima classe alviero martini

Коментарі закриті.