За минулий тиждень райвідділом внутрішніх справ розкрито чотири крадіжки майна: раніше судимий житель Киселівки вкрав мобільний телефон в кафе «Бутербродна» в Мені, а житель Макошине – в односельчанки, троє жителів Синявки поцупили картоплю в односельчанина, раніше судимий житель Березни скоїв крадіжку велосипеда.

Про це повідомив начальник Менського районного відділу УМВС України Юрій Білик.

Також минулого тижня розкрито два випадки спричинення тілесних ушкоджень та один факт в сфері незаконного обігу наркотичних засобів.

Дільничними інспекторами міліції притягнуто до адміністративної відповідальності 13 осіб: дев’ять – за розпиття алкогольних напоїв в громадських місцях, одного – за придбання самогону, а трьох  – за виготовлення, зберігання самогону.

Співробітниками ВДАІ затримано за управління автотранспортом у стані алкогольного сп’яніння чотирьох водіїв.

07.04.2014 року надійшла заява від жительки м. Мена про притягнення до відповідальності колишнього чоловіка, який не сплачує аліменти на утримання неповнолітньої дитини.

07.04.2014 року до Менської ЦРЛ за медичною допомогою звернувся житель с. Куковичі з діагнозом: рвана рана тім’яної ділянки голови, алкогольне сп’яніння.

07.04.2014 року до Менської ЦРЛ за медичною допомогою звернувся житель с. Феськівка з діагнозом: забій лівого ока.

07.04.2014 року до Менської ЦРЛ за медичною допомогою звернувся житель м. Мена з діагнозом: перелом ліктьової кістки, закрита черепно-мозкова травма, перелом потиличної кістки, алкогольне сп’яніння.

07.04.2014 року до Менської ЦРЛ за медичною допомогою звернулась жителька м. Мена з діагнозом: ознаки отруєння медпрепаратами.

07.04.2014 року до Менської ЦРЛ для надання медичної допомоги доставлено жителя м. Мена з тілесними ушкодженнями у вигляді різаної рани черевної порожнини живота. В ході проведення оперативно-розшукових заходів було встановлено, що тілесні ушкодження спричинив раніше судимий житель м. Мена.

08.04.2014 року до Менської ЦРЛ за медичною допомогою звернулась жителька смт Макошине з діагнозом: забій ділянки правого плеча, правої області лопатки, розрив ключично-апримінального з’єднання, алкогольне сп’яніння.

08.04.2014 року працівниками карного розшуку та дільничними інспекторами міліції в ході відпрацювання району по лінії боротьби з незаконним обігом наркотичних засобів було виявлено саморобний пристрій для паління марихуани та пакетик з речовиною рослинного походження     в жителя с. Данилівка. Дану речовину направлено на дослідження.

08.04.2014 року працівниками міліції         було виявлено латентний злочин, а саме – крадіжку мобільного телефону в жительки м. Мена, яка мала місце 01.04.2014 року. В ході проведення розшукових заходів було встановлено, що дану крадіжку скоїв раніше судимий житель с. Киселівка.

10.04.2014 року житель м. Мена спричинив тілесні ушкодження жительці смт Березна.

11.04.2014 року надійшло повідомлення від голови СК «Лан» с. Ліски про те, що при перерахунку телят в сараї СК було виявлено нестачу трьох місячних телят.

11.04.2014 року до Менської ЦРЛ за медичною допомогою звернувся житель м. Мена з діагнозом: зсадина правої брови, забійна рана нижньої губи, забій м’яких тканин голови.

11.04.2014 року надійшло повідомлення з виправної колонії №91 про те, що при перевірці поштової посилки, яка адресована засудженому, що відбуває покарання в колонії, виявлено порошок білого кольору. Дану речовину направлено на дослідження.

11.04.2014 року дільничними інспекторами міліції в ході проведення оперативно-профілактичного відпрацювання під умовною назвою «Майно» в с. Синявка було виявлено факт крадіжки картоплі з погреба. Під час проведення заходів було встановлено, що дану крадіжку скоїли троє жителів с. Синявка.

13.04.2014 року до Менської ЦРЛ за медичною допомогою  звернувся житель м. Мена з діагнозом: забійна рана голови, алкогольне сп’яніння.

По всіх вказаних вище фактах проводиться подальша перевірка.

Коментарі закриті.