бібліотекаТрадиційно навесні в Менській районній дитячій бібліотеці відбувся 2 тур Всеукраїнського конкурсу “Кращий читач 2014 року”. Цьогорічне свято-конкурс пройшло на початку тижня дитячого читання, а саме 25 березня.

Тут змагалися фіналісти першого туру конкурсу з 14 населених пунктів району. Це були учні 6, 7 та 8 класів, всього 23 дітей. Учасники показали свої знання з української і світової літератури, розуміння тексту, вміння аналізувати прочитане, креативність та артистизм. Кожен з учасників представив свою улюблену книгу, дав їй характеристику і висловив особисту думку з приводу прочитаного. Юні книголюби відповіли на 12 тестових запитань.

Нелегким виявилося завдання для журі цьогорічного конкурсу, так як конкурсанти були добре підготовленими, мали відмінні читацькі щоденники, гарно орієнтувались у книжковому просторі. Переможцями стали Шаповаленко Оля (6 клас, с. Стольне), Ященко Альона (7 клас, с. Феськівка), Опанасенко Марина (8 клас, смт. Макошино.

Наступний етап конкурсу відбудеться 28 березня в обласній дитячій бібліотеці ім. Островського.

Те, що діти Менщини мають можливість своєю працею, своїм талантом вибороти перемогу серед кращих є певна заслуга бібліотекарів району, які своєю працею допомагають дітям у перших кроках до успіху.

За інформацією районної бібліотеки

Коментарі закриті.