Завершено благодійну акцію «З Новим роком, діти!», проведену Менським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (РЦСССДМ) спільно з редакцією газети «Наше слово», відділенням «Райффайзен Банк Аваль» за активної підтримки Тетяни Чичкан.

За повідомленням РЦСССДМ, зусиллями небайдужих людей нашого району, підприємців і земляків, які за метушливим столичним життям не забули про знедолених дітей, зібрано 3460 грн. Найбільше коштів пожертвувала «київська діаспора» – 1520 грн. Фінансову підтримку надала і районна державна адміністрація.

На зібрані кошти придбано і роздано 200 подарунків дітям з функціональними обмеженнями та  дітям з найбільш вразливих сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах.

Щасливим завершенням акції стало Новорічне свято для дітей з функціональними обмеженнями, проведене волонтерами РЦСССДМ на чо­лі зі Світланою Шелудько.

Діти були не тільки глядачами, а й учасниками вистави «Аліса в країні чудес». Гарний настрій учасникам свята подарувала солістка Альона Бєльченко. Усі гуртом з Кроликом, Капелюшником, Алісою, Котиком, Мишкою, Чарівною птицею, Гусінню, сестрами Доміно перемогли зло в особі бундючної Червоної королеви і її свити, яка хотіла зіпсувати дітям Новий рік.

На завершення від Діда Мороза і Снігуроньки кожний отримав солодкий подарунок. А ще дітей та їхніх батьків привітав добрим словом і  подарунками настоятель Свято-Троїцької церкви отець Василій Томишин.

РЦСССДМ щиро дякує кожному, хто вніс свою часточку коштів і підтримав акцію. Адже спільними зусиллями можна багато змінити.

Коментарі закриті.