Валентин Остерська, тижневик «Вісник Ч» №14 (1300), gorod.cn.ua:

64-річний Олексій Ветоха, житель селища Понорниці Коропського району, нарешті опинився у тюрмі.

13 січня Менський районний суд виніс йому вирок — 8 років позбавлення волі. Його визнано винним за двома статтями Кримінального кодексу: 153 (насильницьке задоволення статевої пристрасті неприродним способом, вчинене щодо малолітньої) та ст. 156 (розбещення малолітньої особи). Ветоху взяли під варту в залі суду. 10 березня Апеляційний суд області залишив цей вирок без змін.

Нарешті родина Ісакових (тато, мама і донька) зітхнули з полегшенням — є правда на світі! Вони чотири роки чекали на цей вирок.

Сім’ї Ісакових та Олексія Ветохи жили через дорогу. Чотирирічна Віталіна часом забігала до сусіда погратися, з’їсти банан.

А 1 квітня 2007 року батьки виявили, що дядя Льоша «чистив дитині сажку» (у дівчинки після цього довго боліли животик і статеві органи) і загадував брати до рота «кислий і вонючий», — саме так дівчинка назвала у суді той орган.

Та поки дійшло до суду, батьки дівчинки втратили без ліку нервів і грошей. Збули хазяйство, щоб заплатити адвокатам. Справедливості добивалися більше двох років. «Дядя Льоша» виявився для них недоступним, бо на той час його син працював заступником начальника у районній міліції.

У справу втрутилися київські журналісти. 3 десяток міліціонерів були притягнені до дисциплінарної відповідальності. Син Ветохи звільнився з органів. Справу розслідувала Сосницька прокуратура, а розглядав Корюківський райсуд. Відбулося 37 засідань. І… суд виправдав Ветоху за статтею «насильницьке задоволення статевої пристрасті», дав три роки умовно за розбещення. До речі, на оголошення вироку Ветоха не прийшов.

Батьки дівчинки подали апеляцію. В обласному суді (троє суддів колегіально розглядали справу) прийшли до висновку: Ветоха винен значно більше, ніж вважає Корюківський суд, він має сидіти в тюрмі. І засудили на 8 років позбавлення волі. Правда, із залу суду його випустили на волю до вступу вироку в законну силу.

Ветоха оскаржив вирок Апеляційного суду до Верховного Суду. Останній вирок Апеляційного скасував і направив справу на новий розгляд. Було знову проведено ряд амбулаторних комплексних судово-психолого-психіатричних експертиз. Суд дослідив усі докази. І присудив 8 років позбавлення волі.

Мітки:

Коментарі закриті.