Комісія з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення, в котрій головою Людмила Мацішевська, засідала 26 вересня.

 

 

 

Користувачі сайту “Нашого слова” можуть порівняти організованість та спрямованість на користь громаді зібрання працівників медицини під головуванням Петра Хомрача і депутатської комісії.

Автор переконаний, що названі медиками кандидати до складу госпітальної ради округу зможуть гідно представляти в ній Менський район та забезпечити конструктивні рішення на благо всіх громад округу. А що робитимуть в раді госпітального округу такі представники як, приміром, Абдрахімова, демонструватимуть свою здатність запально критикувати все підряд? Особисто я нізащо б не довірив району з неконструктивними членами госпітальної ради стати центром округу. Члени госпітальної ради від інших районів, думаю, будуть такої ж думки.

Висновок автора простий: якщо хочемо, щоб госпітальний центр був в Мені, то до госпітальної ради треба делегувати рекомендованих медиками кандидатів. А от як проголосують ті, кого ми наобирали до ради ОТГ, побачимо завтра. Багатьох з депутатів обрали за їх здатність до популізму та демагогії, але для покращення ситуації в суспільстві потрібні ж докорінно інші якості!

Що ж, почекаємо до завтра. До речі, варто відмітити маніпулятивність Примакова, котрий цілеспрямовано запланував сесію ОТГ на той самий день, на котрий призначила свою сесію районна рада. Ось така вона, радикальна політика – намагатися добитися свого нечесними, неконструктивними методами!

Прошу до перегляду:

 

Коментарі закриті.