ЗаїкаЗасідання комісії з питань соціально-економічного розвитку Менської міськради відбулося 20 липня.

Неймовірно цікаве засідання комісії з питань соціально-економічного розвитку.

У виконанні Цигипи і Заїки змагання сторін з допомогою аргументів виглядає як мистецтво. Втім, це і є мистецтво – вести справи по-сучасному в сучасному цивілізованому світі. Іншим прикладом, прикладом того, як не потрібно вести справи, було засідання цієї ж комісії за участі приведеного Примаковим “експерта” Шкарпітька.

Схоже, часи, коли КП “Менакомунпослуга” беззвітно брала з бюджету стільки, скільки хотіла, закінчуються. Судячи з усього, Олегу Небері тепер доведеться обґрунтовувати витрачання кожної бюджетної копійки. І це правильно, бюджетні гроші – це не бездонні й безконтрольні “закрома родины”, це тяжко зароблені менянами кошти, котрі мають спрямовуватися на вирішення суспільно важливих питань громади, а не дотацію безхмарного життя окремого підприємства.

Детальний звіт про виконання бюджету за 6 місяців. Схоже, на відміну від попередніх часів, звіт готувався і був поданий в такій формі, щоб допомогти слухачам якнайкраще зрозуміти, куди і навіщо були витрачені кошти.

Що ж, залишається подякувати Юрію Цигіпі та іншим членам комісії за якісну роботу і висловити сподівання, що й інші комісії тепер будуть працювати не менш якісно.

Коментарі закриті.