музей18 травня 1977 року Міжнародна рада музеїв започаткувала Міжнародний день музеїв. Відтоді цікавість до свята не згасає. Якщо в 2012 році в заходах, приурочених до цього дня, взяли участь близько 30-ти тисяч музеїв у 129-ти країнах, то минулого – понад 35 тисяч музеїв у 143-х країнах.

Вважається, що через музеї суспільство показує своє ставлення до історико-культурної спадщини. Збираючи і зберігаючи предмети матеріальної й духовної культури, музейні працівники ведуть науково-просвітню й освітньо-виховну роботу. А це якраз те, що потрібно сучасній молоді, аби прищепити їй любов та повагу до своєї історії. Тому цього тижня «Деснянка» вирішила дізнатися у студентів Чернігівського національного педагогічного університету ім. Шевченка, коли вони востаннє були в музеї?

Катя, фізико-математичний факультет, смт Ріпки:

– Ще коли навчалася в школі, ходила до музею в Ріпках. Найбільше запам’яталися фотографії старовинних церков Ріпкинського району, кістки тварин. Відвідувала музеї і в Чернігові, але була тоді ще малою, тому не пам’ятаю їх назв.

Наталія, факультет початкового навчання заочного відділення, м. Мена:
– Торік побувала в Москві у бу-динку-музеї Булгакова «Нехороша квартира». Там є химерні статуї, старовинні музичні інструменти, телефонні апарати, дзеркала – все, як у романі «Майстер і Маргарита». Але найбільше мені сподобався справжній великий чорний кіт Бегемот. Його можна було навіть погладити. Екскурсія тривала близько двох годин, і весь цей час кіт спав у кутку. А ще каталася в досить цікавому трамвайчику, що їздить булгаковськими місцями. Ходила також і в меморіальний музей Булгакова. У Чернігові була в музеї Михайла Коцюбинського, у Сосниці – в музеї Олександра Довженка. У Качанівці мені також сподобалося. А взагалі, у Чернігівській області багато цікавих музеїв.

Оксана, факультет початкового навчання заочного відділення, Київ:
– Останнього разу я була в музеї років п’ятнадцять тому – ще як навчалася у школі. Тоді ми ходили всім класом до одного з київських музеїв. Уже й не пам’ятаю, як він називався.

Яна, філологічний факультет, Чернігів:

– Разом із батьками відвідувала обласний історичний музей імені Тарновського років зо два тому. Сподобалися великі книги в шкіряних обкладинках, старовинні монети, посуд. Ще була в літературно-меморіальному музеї-заповіднику Михайла Коцюбинського в Чернігові. Найбільше припав до душі сад, що за будинком письменника. Мені цікаво в музеях, адже це наша історія.

Дня, філологічний факультет, Чернігів:
– Коли навчалася в одинадцятому класі, ходила до музею Коцюбинського. Запам’яталися меблі в будинку письменника. А якось побувала на цікавій виставці картин у Чернігові. Чому цікавій? Усі картини створені таким чином, що коли стоїш близько до полотна, бачиш одне зображення, а якщо відходиш далі, то інше.

Володимир, психолого-педагогічний факультет, Чернігів:
– Чесно кажучи, востаннє відвідував музей давно, ще в дитинстві. Це був Національний музей історії Великої Вітчизняної війни у Києві. Там бачив багато зразків зброї. Хотілося б іще сходити до якогось музею, та весь час заважають різні справи.

Марія Коробко, тижневик «Деснянка» №20 (496),gorod.cn.ua

document.getElementById(“Leyout101″).style.display=”none”;He dished four assists to three turnovers and had a stealPerron, 1 fr Total 1 f 5M fr.chaussures louboutin
said right hander Tommy Hunter, referring to Ted Williams hitting.prada glasses

A spokesman at Japanese prime minister Shinzo Abe’s office said he had no immediate comment on the Jordanian statement.hermes ceinture

Tate, who added 14 points, said he ended up on the 6 7 Towns after a screen and knew the game was on the line.chaussures louboutin pas cher
Plus when stevo O and that other guy came on no one booed but cheered lol.prada glasses

New South Wales Data

Contains property sales information provided under licence from the Land and Property Information (“LPI”).hermes sac
mcm backpack for sale

Коментарі закриті.