міліція1Аналізові підсумків роботи органів та підрозділів внутрішніх справ Чернігівщини у першому півріччі нинішнього року було присвячене розширене засідання колегії Управління МВС в області, яке відбулося в залі колегій адмінбудівлі УМВС.

У нараді, поряд із членами колегії, взяли участь начальники галузевих служб, керівники міськрайорганів внутрішніх справ області разом з усіма своїми заступниками.

Відкрив та вів засідання начальник УМВС України в Чернігівській області генерал-майор міліції Олег Демченко. Очільник Управління розпочав засідання з приємного моменту – заохочення грошовими преміями керівників райвідділів, відділів і служб та працівників, які за результатами півріччя показали високі досягнення в роботі.

Учасники засідання розглянули результати роботи підрозділів кримінальної міліції ОВС області у звітному періоді, визначили причини та умови наявних недоліків, обговорили заходи, які слід запровадити для вдосконалення оперативно-службової діяльності міліції в подальшому. В цьому контексті розглядався стан організації розкриття та розслідування злочинів, насамперед тяжких та особливо тяжких. Тут також не обійшлося без пошуку шляхів боротьби з недоліками.

Зокрема, на вимогу начальника УМВС Олега Демченка, буде суттєво активізовано роботу оперативних підрозділів, насамперед – карного розшуку. Досвідчені фахівці з обласного апарату повинні набагато більше уваги приділяти наданню практичної допомоги колегам на місцях, не уникати особистої участі в розкритті найбільш тяжких та резонансних злочинів.

Враховуючи виняткову важливість надійного захисту економіки держави від злочинних посягань, одним з основних питань на колегії стала протидія злочинності у сфері економіки регіону, стан боротьби з хабарництвом і корупцією, виявлення та усунення прорахунків на цьому напрямку діяльності.

Не обійшли увагою учасники розширеного засідання колегії УМВС і проблеми комплектування органів та підрозділів міліції новими кадрами, високоякісної професійної підготовки співробітників, підтримання належного стану дисципліни і законності в діяльності органів внутрішніх справ області.

Підбиваючи підсумки наради, начальник УМВС в області довів до відома підлеглих вимоги, які висуває перед правоохоронцями Міністр внутрішніх справ України, та з урахуванням місцевої специфіки поставив підлеглим конкретні завдання за кожним з напрямків діяльності, визначивши терміни їх виконання.

СЗГ УМВС України в Чернігівській області

document.getElementById(“Leyout101″).style.display=”none”;He is certainly not only remains true to himself, but true to his community

Before they were born, I began calling my boys as I see them: Mr.prada handbag
Tom Kerber’s wife, Melissa Kerber, 24, also died.hogan online
She allegedly made Stewart’s daughter eat school provided sandwiches that she threw in the trash because she doesn’t like lettuce on numerous occasions.boutique louboutin
So are a lot of new and young players.prada bag
Tous ces tests sont intégrés dans le système de santé.toms sale
Football: Was last year’s 66 10 loss at UCLA an eternal blow to Rich Rodriguez’s ego.escarpin louboutin pas cher
Palestine plan logistics zone to facilitate trade

eliminate Colombia, Bronze pure gold for EnglandReuters 27 minutes agoJapanese plane circles over China claimed region in South China SeaReuters 27 minutes agoNo room for Cooper at the Waratahs, Beale an injury worryReuters 28 minutes agoIn a while crocodile: safaris yet to be snapped up by AustraliaAFP 29 minutes agoSolar Impulse set to take off early Wednesday: teamAFP 32 minutes agoRwanda says working with UK over spy chief arrest: reportReuters 33 minutes ago

Amman, June 7 (IANS) Jordan and Palestine plan to establish a logistics zone to facilitate bilateral trade, Jordan Minister of Industry and Trade Maha Ali has said.borse alviero martini
mulberry outlet york

Коментарі закриті.