Прем’єр Микола Азаров критикує місцеву владу за неналежний стан виконання дорожніх робіт.

Як заявив Азаров на засіданні уряду у четвер, станом на червень місцеві бюджети мають більше 1 мільярда гривень на проведення таких орбіт, “і це в півтора рази більше, ніж рік тому”, повідомляє “Українська правда”.

“На жаль, ні громадяни, ні уряд не бачать адекватних позитивних зрушень. За рідким виключенням (формулювання збережено – УП) між селами можна проїхати тільки на тракторах зі швидкістю 20 кілометрів на годину”, – сказав він.

За словами Азарова, уряд заслухає керівників Донецької, Луганської, Львівської та Чернігівської областей, “в яких роботи не лише не починалися, а й не затверджений повний перелік відповідних об’єктів”.

“Не розпочиналися зазначені роботи і в АРК Крим, Сумській, Тернопільській, Житомирській та Запорізькій областях. Склалася парадоксальна ситуація, коли рішення прийнято, кошти виділені, а зрушень немає”, – сказав він.

“Сьогодні я хочу почути від кожного керівника оцінку своєї роботи – що треба змінити чи кого треба замінити, як виправити ситуацію з ремонтом доріг”, – додав Азаров.

Коментарі закриті.