Минулого тижня педагоги району з’їхалися на традиційну серпневу конференцію освітян Менщини. В урочистій атмосфері були прийняті до освітянської родини 12 молодих учителів.

Начальник відділу освіти райдержадміністрації Леонід Литовченко розповів про роботу освітянської галузі району за минулий навчальний рік, проблеми, з якими довелося зіткнутися. А також окреслив ряд завдань, над якими необхідно буде працювати у новому навчальному році.

Традиційно з’явилися зміни у шкільній програмі і у системі вимог до стандартів навчально-виховного процесу. Тому на конференції кращі педагоги Менщини ділилися власними секретами успішної роботи.
Методист міського дитсадка «Сонечко» Тетяна Богданьок розповіла про успішний досвід роботи з дошкільнятами, а вчитель початкових класів Величківської школи Наталія Маринченко – про заняття з найменшими школяриками. Директор районної станції юних техніків Володимир Чорний поділився нюансами роботи у сфері позашкільної освіти.

Цікавими та змістовними були також виступи директора Жовтневої школи Олени Давиденко, заступника директора з навчально-виховної роботи Стольненської школи Ольги Городиської, педагога-організатора районної гімназії Юлії Кушнеренко, молодого педагога вчителя світової літератури Миколаївської школи Світлани Корогод.

А директору Слобідської школи Любові Мозирко учасники конференції влаштували овації – за відверту і щиру розповідь про непрості умови роботи у малокомплектній школі.

Також на конференції вшанували кращих педагогічних працівників району. Переможцями у номінації «Відкриття року» стали учитель біології Стольненської школи Олена Шаповаленко, учитель історії та правознавства Блистівської школи Станіслав Гузь, керівник туристичного клубу «Живчик» (с. Стольне) Алла Бут, колектив Березнянської ЗОШ I – III ступенів, директор районної станції юних техніків Володимир Чорний та керівник зразкового дитячого ансамблю народного танцю «Калинонька» Куковицької школи Галина Фесюн.

Таку ж відзнаку отримала і дев’ятикласниця міської школи ім. Т.Г. Шевченка Вікторія Примак за призове місце у Міжнародному мовно-літературному конкурсі учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка та численні перемоги на предметних олімпіадах.

У фойє районного Будинку культури була розгорнута виставка методичної літератури та різноманітних виробів позашкільних і дошкільних навчальних закладів.

З вітальною промовою звернувся до освітян Менщини голова районної ради Володимир Невжинський. У роботі конференції взяв участь перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Василенко.

Коментарі закриті.